Renault Megane Hakkında Sohbet & Muhabbet

benbugra

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyler acil yardım!!!! bugün Megan2 1.6 otantik modelini satın aldım. sol ön cam tek dokunuşla kapanırken sağ cam kademeli kapanıyor. forumda okuduklarıma göre camı kapatıp bikaç saniye tuşa basınca tek dokunuş moda geçiyormuş. çok denedim ama olmadı. acaba diyorum modele göre farklılık mı gösteriyor. benim aracımda sağ cam tek dokunuş yapılamıyor mu. ACİL YARDIMMMMM. aracım 2004 megane2 1.6 otantik modeli

tufanyılmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tüm megane'cılara selam İsmim Tufan, 2009 megane II privg. Faz II model araç sahibiyim. Arkadaşlar biraz değişiklik yapmak istiyorum araçta modifikasyona gidicem yani ön ve arka tamponlardan başlıcam. Sorum İstanbul anadolu yakasında bu işi yapan iyi bi yerler varmıdır. Avrupa yakası da olur tabi de Anadolu yakasında oturduğum için soruyorum :) Yardımlarınız için şimdiden sağolun:)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
m_aganda hoş geldin .
Aracınızı fotoğraflarını üye araçları bölümünde paylaşırsanız sizi daha iyi tanımış oluruz .

OKAN07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam,

Yeni üyeyim. Aslında uzun zamandır araç kullanmama rağmen bazı bilgi eksikliklerim mevcut. Yeni megane hb edc araç aldım. Renault resmi sitesine baktığımda edc araçların diğerlerine göre yakıt tüketim değerleri daha düşük görünüyor. Ancak genel olarak otomatik araçların düz olanlara göre daha çok yaktığı ile ilgili bir kanı mevcut sanırım. Edc araçlar mı daha az yakar yoksa düz dizeller mi? Konuyla ilgili teknik bilgi ve deneyim sahibi birisi açıklama yapabilirse sevinirim.

Teşekkürler.

Erkanat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim bence otomatik düz vitese göre daha fazla yakar ki otomatik araç sahibiyim Megane 3 aracım normal benzinliye göre yakıtta muhakkak oynuyor. Dizeller içinde aynısı bence geçerlidir. Tabi değerlere bakarak konuşmuyorum yanlış anlaşılmasın sadece tecrübeme dayanarak söylüyorum ama yanılıyo olabilirim. Bu arada aileye sende hoşgeldin. ;)

OKAN07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgilendirme için teşekkürler. Hoşbuldum;)

bordomavili

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2004 1.6 megane 2 sahibiyim.direksiyonu çevirdiğimde ses geliyor.(sol tarafa çevirirken ses geliyor.sağ tarafa çevirirken ses gelmiyor.)Birde klimayı açtığımda uğultulu bir ses geliyor.Sorun ne olabilir acaba.Şimdiden teşekkürler.

veysel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm arkadaşlar bende 2001 megane 1 rxi var bana direksiyon ve küllük lazım ama orjinali çok para çıkma bulabileceğim bi yer varmı izmirden yazıyorum

pedertoya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim camların kapanması için kapama tuşuna iki kere basman lazım