RFC nin Abisi Doğum Günün Kutlu Olsun :)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nice mutlu senelere sağlık ve huzurla Brother'ım... :eyv

Sabah beraberdik zaten big brotherım nasipse herzamanda beraber kalıcaz gibi görünüyor çekicez birbirimizi :D Allah razı olsun :eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
birthdayNice mutlu senelere Muratım, Alllahım yeni yaşında herşeyi gönlüne göre versin. Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve başarılarınla dopdolu yıllar dilerim.:bravo

Allah razı olsun abi bu sene bu duaya ihtiyacım olacak bakalım 2015 yeni yıl yeni yaş ve umarım aynı dostluklar ve kardeşlikler içinde güzel bir yıl olur benim için ihtiyacım var buna:eyv

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Pastaya veridigimiz sipyariste senin de adin yaziliydi aslinda abim ama sen iptal edince sildirmek zorunda kaldim yoksa 11 0cak daki supriz 3jnuze birden olacakti savas kardomin fikriyle hayirlisi olsun diyelim nice yillara abicim iyi dogdun hersey gonlunce olsun

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pastaya veridigimiz sipyariste senin de adin yaziliydi aslinda abim ama sen iptal edince sildirmek zorunda kaldim yoksa 11 0cak daki supriz 3jnuze birden olacakti savas kardomin fikriyle hayirlisi olsun diyelim nice yillara abicim iyi dogdun hersey gonlunce olsun

İnan hissettim bu güzel ince düşünceni kardeşim allah razı olsun nasip belki seneye olur :)

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğum günün kutlu olsun, nice yaşlara...birthday