RFC ve İnanlar Otomotiv Yaza Veda Piknik Fotoğrafları.

MNaFi_AYDIN

Muhammed NaFi Aydın,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Piknik için İnanlar otomotiv'e , YALISU ailesine ve RFC'ye teşekkürler . :eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
RFC de buluşma olmuyor diye üyelerimize gaz verenlere ve siteden soğutmaya çalışanlara kapak mahiyetinde bir organizasyona imza attık,fotoğraflarda görünen katılımcıların bir o kadarı da piknik alanında oturuyordu...
5-10 araçlık kankavari buluşmaları herkes yapar önemli olan bu denli organize ve Firma destekli organizasyon yapabilmektir,Kalite burada ortaya çıkar...:eyv

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
RFC de buluşma olmuyor diye üyelerimize gaz verenlere ve siteden soğutmaya çalışanlara kapak mahiyetinde bir organizasyona imza attık,fotoğraflarda görünen katılımcıların bir o kadarı da piknik alanında oturuyordu...
5-10 araçlık kankavari buluşmaları herkes yapar önemli olan bu denli organize ve Firma destekli organizasyon yapabilmektir,Kalite burada ortaya çıkar...:eyv
Yüreğine sağlık abi son sözü söyledin yine:eyv

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayaklarınıza sağlık ustanın dediği gibi :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Varmı ötesi alem buysa KRAL R.F.C katılamasakta ruhumuz oradaydı herkese teşekkürler:tony

[video=youtube;IOGJssKo8C8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=IOGJssKo8C8[/video]

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

Bu ve buna benzer bir çok aktivite ve toplantılar ileri ki günlerde, aylarda, yıllarda RFC üyelerini bekliyor. BU süreçte RFC ayrıcalığını tek, tek bütün üyelerimize hissettirmek, yaşatmak RFC'ın misyondur artık.

Bizi izlemeye devam edin diyorum..:eyv

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok başarılı bir organizasyon olmuş.Fırsat bulsaydım ilk fırsatım gelmek olacaktı.Sağlık olsun nasıl olsa buradayız artık. tebrikler herkese:)

matrak29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence çok denli bir organizasyon bekliyordum tahminim beni hiç yanıltmadı emeği geçen herkese çok teşşekkür ederim belkı ılk defa katıldığım club buluşmasıydı ama çok takdir ettim herkes çok içten ve samimiydi...

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence çok denli bir organizasyon bekliyordum tahminim beni hiç yanıltmadı emeği geçen herkese çok teşşekkür ederim belkı ılk defa katıldığım club buluşmasıydı ama çok takdir ettim herkes çok içten ve samimiydi...
Kaan , fotoğrafları bekliyorum :)

matrak29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi ok kart yanimda ...