rüYA gibi bir RS

F4R

aynalı_sazan
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dayanamadım bugün yıkadıktan sonra yeni farlarıyla çektim resimlerini :) sadece sol sis kaldı değişmesi gereken, onu da önümüzdeki aylarda değişirim. bu arada cts günü egsozcuya gittim ve egsozum patlamıştı kaynak yerinden onu kaynattırdım ve çok sevindirici bişi oldu. biliyosunuz aracım boşta tüketim gösteriyordu 2,4-3,6 kafasına göre oynuyodu yakıt. egsozu kaynattırdıktan sonra düzeldi. şuan boşa atar atmaz hızım +30 km üstünde ne olursa olsun anlık tüketim 0,0 gösteriyor. demekki emme manifoltunun contalarında bişi yokmuş, deiştirmeye gerek kalmadı düzeldi. yakıtıda baya düştü gibi. inş. yavaş yavaş kendime göre toplucam. kafaya koydum kendi orjinal yazılımını yüklicem. belki ilerde sıkılınca wimmera geçerim.

resimler her zamanki gibi amatör ötesi :)
p1010197s.jpg

p1010198ee.jpg

p1010201z.jpg

p1010202o.jpg

p1010203s.jpg

p1010205v.jpg

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah, Allah kaza bela vermesin...:eyv
Küçük ayrıntıları yakalamak bazen büyük masraflardan kurtarıyor insanı...:)

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah nazarlardan saklasın ama böyle hazır yapılı bir araç almışken bence orjinaline çevirmeyin sonuçta piyasada ellenmemiş RS ler varken yüklü bir araç aldınız tadını çıkarın derim siz bilirsiniz tabi :eyv

F4R

aynalı_sazan
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pulat hocam valla ne bileyim ben orjinal daha çok seviyorum. öle fazla gazlayan biride değilim zaten. çok nadir arasıra. zaten arabaya sadece hafta sonları biniyorum. haftada en fazla 100-150km yol yapıyorum. komple orjinale çevirmiycem zaten sadece yazılımı. oda daha güvenli olacağını düşündüğüm için. sğlasın ama genede önerin için. bakalım sıkılırsam ilerde wimmerlarım. oda aklımdan geçmiyo değil :) bazen dürtüyo şeytan :) şuan için orjinal yazılımla bineceğim. ilerleyen zamanlarda ise bide orjinal ozz almak istiyorum. oda son yapacağım şey olucak zaten.

bu arada sende oz aldın sanırım. hayırlı olsun. ilandaki fiyata aldıysan bence çok iyi rakama almışsın.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
​AYNA gibi parlamış maşallah...:)

F4R

aynalı_sazan
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ustam araba tanıdık geliyo mu bi yerden sana :)

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Farlar arabayı en çok gösteren detaydır

Çiftini kaça ne kadara aldın hangi marka depo mu bunlar birde ?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

F4R

aynalı_sazan
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet depo marka selçuk. orjinaline 220 dediler tanesine :) bunların çiftini 160a aldım. çokda araştıramadım belki araştırsam daha uyguna bulunabilirdi. gayette güzel. çok uçul değil fiyatı. aydınlatmasıda gayet güzel. eski orjinalinden çok çok daha net gösteriyor şuan. ben gayet memnunum. sadece far yükseklik ayar motoru çalışmıyor gibime geldi. açıkcası bakamadım çokda. aslında düzgün takılsa onlarda çalışır. içlerinde pimi var oraya oturtmak gerekiyor sanırım. sis farınında tanesi 45 lira. sol taraf çok kötü benim, sağda problem yok. 1-2 ay içinde soluda alıcam. ondan sonrada mk2 stoplarımı :) bakalım yavaş yavaş istediğim kıvama getiriyorumm.