SAĞ YAN DIS AYNA

Baba Rufai

Kayıtlı Üye
72-Batman
Arkadaslar merhabalar.2023 model renault megane icon paket sahibiyim.Yaklasik 10 aydir kullaniyorum.Gecen gun dikkatsizlik sonucu sag aynam duvara degdi ve kirildi.Bu konuda cok bilgim yok..Mekanikte sikinti yok ayna yine katlama yapiyor.Degince cam kirildi ve arka kapagi dustu.Arabanin kaskosu da var.Sizce;
1) Sizce serviste mi yaptirmaliyim ya da disarida mi?
2) Elektrik mekanikte sorun yok ama hepsini mi degistirirler? Sadece ayna ve kapak degismez mi?
Bu arada mini onarim paketine girmiyormus parca degisimi oldugu icin dediler.Yardimci olursaniz sevinirim.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba.
Geçmiş olsun.
Sadece kapak ve ayna camı değştirilebilir. Ayna camı ve kapağı Talisman ile birebir aynıdır. O yüzden şu videoların yardımı olabilir;

• Beğen
Tepkiler: *USTA

cotechreno06

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Arkadaslar merhabalar.2023 model renault megane icon paket sahibiyim.Yaklasik 10 aydir kullaniyorum.Gecen gun dikkatsizlik sonucu sag aynam duvara degdi ve kirildi.Bu konuda cok bilgim yok..Mekanikte sikinti yok ayna yine katlama yapiyor.Degince cam kirildi ve arka kapagi dustu.Arabanin kaskosu da var.Sizce;
1) Sizce serviste mi yaptirmaliyim ya da disarida mi?
2) Elektrik mekanikte sorun yok ama hepsini mi degistirirler? Sadece ayna ve kapak degismez mi?
Bu arada mini onarim paketine girmiyormus parca degisimi oldugu icin dediler.Yardimci olursaniz

cotechreno06

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Hocam bunun için kasko bozdurmana gerek yok servise gitmene de gerek yok ben yetkili servis çalışaniyim zaten garanti kapsamı dışına çıkmaz sadece ayna yada ayna kapağı satılıyor dışarıdan alın boyatip takın dışarıda ne fiyat veriyorlardı yetkili servisinde iki katı ödersiniz gereksiz zaten garantiden de çıkmaz araba rahat olun bu konuda

Baba Rufai

Kayıtlı Üye
72-Batman
Tesekkurler maalesef govde de catlak var komple degistirecem gibi..
Merhaba.
Geçmiş olsun.
Sadece kapak ve ayna camı değştirilebilir. Ayna camı ve kapağı Talisman ile birebir aynıdır. O yüzden şu videoların yardımı olabilir;