Sakaryanın İncisi Karasu İçin Yeni Bir Proje

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Hayırlı olsun İnşallah.

Ben bu seneye yetişmez diye düşünüyordum ama baya hızlı gidiliyor sanırım.

Anne tarafı Karasu'lu. Hafta sonları İstanbuldan gidip geliyorum. Az birazda fındık var :)

Renaultfan club olarak organizasyon olursa gelirim.

Saygılar

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun İnşallah.

Ben bu seneye yetişmez diye düşünüyordum ama baya hızlı gidiliyor sanırım.

Anne tarafı Karasu'lu. Hafta sonları İstanbuldan gidip geliyorum. Az birazda fındık var :)

Renaultfan club olarak organizasyon olursa gelirim.

Saygılar

Vayy çok iyiymiş yakınlardan birileri daha çıktı :) zaten bu konuyuda vb. hep yakınımda varsa insanları toplamak yakın zamanda ölmedikçe denk gelirse. dostluk olsun arkadaşlık olsun kurmak. herşey geçicidir. ama bir gün tabutuna bir el atan insan son kezde olsa yaptığı işte hep kalıcıdır. şimdilik birşey yok malum biraz dipte kaldığımızdan ve daha çok başka yerler ilgi gördüğünden arka planda hali hazırda tuttuğum fikir yönetime :) İlginiz için teşekkür ederim.

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sahil Parkın Bugün (01.08.2015) 19:00 da Açılışı Var. [emoji4]

0c5fc7c4f0b916abc2595c7b4a8cb5ad.jpg

b9dd63c1db60a5a634f0c62cd709ebdc.jpg

783fbfaa37311667117b4b9b25eec67e.jpg

6e7d150583aee776fa4948b3d8884c22.jpg

66c0aa47f7abee9088327fa60fd18bd7.jpg

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Erdemcim ben oralardan bir yazlık bakmayı düşünüyorumda . Tanıdığın varmı çevrende . Varsa öyle bir şey yaz bitiminde kışa doğru piyasa durulunca . Sana zahmet bi bakalım.

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de sana yardımcı olurum Mehmet, bizim yazlık inşaatçı tanıdığımız çok kişi var :eyv

thetuzla

Süper Moderator
34-İstanbul
Bizim yazlık Yalıkent Sitesinde.Yönetim kalmadı olsa çok güzel olacak.

İnsanlar çıkarları doğrultusunda karalama yapıyor .Karasuda sahil kısmında bizim sitedeki evler kadar geniş ev yok :)

Ev yapacak yer kalmadı Karasuda.Emekli olmaya inansam yerleşilir diyordum ancak yazın İstanbuldan farkı yok.

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim yazlık Yalıkent Sitesinde.Yönetim kalmadı olsa çok güzel olacak.

İnsanlar çıkarları doğrultusunda karalama yapıyor .Karasuda sahil kısmında bizim sitedeki evler kadar geniş ev yok :)

Ev yapacak yer kalmadı Karasuda.Emekli olmaya inansam yerleşilir diyordum ancak yazın İstanbuldan farkı yok.

kesinlikle yazın İstanbul ve çevresindeki tatil yerlerinden farkı kalmadı her ne kadar önlemler alınsada Kalabalıklığı bile biz yerli halka dert oldu diyebilirim trafik olsun çöp konusu olsun ses konusu olsun. sadece deniz etrafındaki. esnafa yarıyor. karasuya yatırım olarak yarıyor. :)

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Erdemcim ben oralardan bir yazlık bakmayı düşünüyorumda . Tanıdığın varmı çevrende . Varsa öyle bir şey yaz bitiminde kışa doğru piyasa durulunca . Sana zahmet bi bakalım.

Geç gördüm kusura bakma abi .... thetuzla abi sayesinde farkettim .... Öyle pek tanıdığım yok o işler için Arslanlardan Ekşioğlu ve Karanfil yapı da benim bildiklerim hani ricamla ilgilenecek kişiler var. ama hani piyasa duruldu diye fiyat konusunda yardımcılıklarını bilemem. ama bakma araştırmada hatta resimlerini veya kişilerin iletişiminde yardımcı olurum. Birde babama sorarım oda reis lerden ve arslanlardan bir iki kişi biliyor. ;) numaramı biliyorsun abi.(seni ben whatsaap da görmesem eniştem Mehmet Öztürk sanmıştım hatta dediğim gözleri görmüyor nasıl yazdı acaba teyzemmi yazdı diye düşündüm ben hep mesaj atıyordum ta ki whatsaap da seni görünce jeton düştü :D :) )

thetuzla

Süper Moderator
34-İstanbul
Yazın değilde sonbahara zamanı gitmek lazım. Yazın fiyatlar şişebiliyor :)