Selamlar park sensörü montajı için yardım edermisiniz

Galip-05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar sedan aracıma park sensörü montajıni neredeyse yaptım geri vitesten kablo çekmesi kaldı sadece fakat geri vites kablosunu bulamıyorum nerdeyse hepsini denedim bendemi bi sorun var anlamadım bagaj lambasının kablolarına tuttuğumda sorunsuz çalışıyor fakat stop lambasına bağlı btün kabloları denememe rağmen çalıştıramadım

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Park sinyal kapalı kontak açık araç geri viteste ( geri vites ışığı yanıyor) iken kabloyu rahatça tespit edebilirsiniz.
Bagaj aydınlatmasından + aldığı için çalışır fakat devamlı çalışır doğru olan geri vites hattına bağlamak . İstanbul Tuzla dayım yakın iseniz gelin yardımcı olayım

Galip-05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Park sinyal kapalı kontak açık araç geri viteste ( geri vites ışığı yanıyor) iken kabloyu rahatça tespit edebilirsiniz.
Bagaj aydınlatmasından + aldığı için çalışır fakat devamlı çalışır doğru olan geri vites hattına bağlamak . İstanbul Tuzla dayım yakın iseniz gelin yardımcı olayım

Çok teşekkür ederim sayenizde bağlantıyı yaptım 😊😊 park etmede sıkıntı çıktığından değilde geri gelirken bi dıt dıt sesi olsun istedim istediğimide başardım 😊😊