Ses sistemi

Tolun10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neden pionerr kullanıyosunuz ben komple sony set yaptım ön arka 13 cm bass amfide sony marka çok memnunum tavsiye ediyorum bi deneyin derim

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neden pionerr kullanıyosunuz ben komple sony set yaptım ön arka 13 cm bass amfide sony marka çok memnunum tavsiye ediyorum bi deneyin derim

Dostum on arka 13 dimi
Orj teyp ile mi kullaniyorsun. Aldigin urunleri modellerini soylermisin

Tolun10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum on arka 13 dimi
Orj teyp ile mi kullaniyorsun. Aldigin urunleri modellerini soylermisin
Evet orjinal teyp kullanıyorum.

hoparlör olarak kapılarda 4 adet:
n11.com'dan Sony XS-FB1330 13 cm 230 W 3 Yollu Hoparlör EXTRA BASS seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
https://urun.n11.com/hoparlor/sony-xs-fb1330-13-cm-230-w-3-yollu-hoparlor-extra-bass-P276363070

Subwoofer olarak:
Sony XS-NW1201 30cm,1800W Kabinli Subwoofer 679,54 TL yerine 429,80 TL
https://urun.n11.com/subwoofer/sony-xs-nw1201-30cm1800w-kabinli-subwoofer-P216454110

Amfi olarak:
SONY XM-N1004 1000 WATT 2/3/4 KANALLI AMPLİFİKATÖR 783,00 TL yerine 579,00 TL
https://urun.n11.com/amplifikator/sony-xm-n1004-1000-watt-234-kanalli-amplifikator-P368023038

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum. 3 yollu senin hoparlor. Pionner 2 yollu idi. 2 ve 3 yollu arasindaki farn ne oluyo. Bas tiz mid mi. Ayrica senin sonyler ekstra bas diyo. Ama pionnerden 100 lira fazla. İkiside 35rms.

Birde bu amfi ile bir soru sorayım.sende on arka 4 hoparlor var bir bas. Sen simdi 4 kanalli amfine ileride bir cift arka pandizotun oraya oval hoparlor takmak istesen amfin yetersiz kalacak degil mi.

Tolun10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum. 3 yollu senin hoparlor. Pionner 2 yollu idi. 2 ve 3 yollu arasindaki farn ne oluyo. Bas tiz mid mi. Ayrica senin sonyler ekstra bas diyo. Ama pionnerden 100 lira fazla. İkiside 35rms.

Birde bu amfi ile bir soru sorayım.sende on arka 4 hoparlor var bir bas. Sen simdi 4 kanalli amfine ileride bir cift arka pandizotun oraya oval hoparlor takmak istesen amfin yetersiz kalacak degil mi.
2 yollu hoparlör+ tweater 3 yollu ise bas+orta+tweater oluyor şöyle söyliyim zaten arkaya pandizot falan düşünmüyorum tavsiyede etmiyorum tovaşcı gibi [emoji4] o yüzden hoparlörleri teyp e bağladım teypden bass kıstım amfiyide subwoofera bağladım sadece bassı amfiden çekiyorum teyp hoparlörleri karşılıyor zaten ve hepsininde set sony olması gayet iyi ses veriyo ama pionerda kötü bi marka değil sonuçta eğer bütcen varsa eğer jbl öneriyorum.

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 yollu hoparlör+ tweater 3 yollu ise bas+orta+tweater oluyor şöyle söyliyim zaten arkaya pandizot falan düşünmüyorum tavsiyede etmiyorum tovaşcı gibi [emoji4] o yüzden hoparlörleri teyp e bağladım teypden bass kıstım amfiyide subwoofera bağladım sadece bassı amfiden çekiyorum teyp hoparlörleri karşılıyor zaten ve hepsininde set sony olması gayet iyi ses veriyo ama pionerda kötü bi marka değil sonuçta eğer bütcen varsa eğer jbl öneriyorum.

Anladim. Peki bas olmadan hoparlorun performansi nasil. Kendi bası idare ediyomu. Ben bas alip bagaji kapatmak istemiyorum.:) Oyle bangir bangir bas olmadada olur.
Bizim bu teybin teknik verilerini bulamadim. Karsiliyor diyorsun ya. 4 *35 rms.

Tolun10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladim. Peki bas olmadan hoparlorun performansi nasil. Kendi bası idare ediyomu. Ben bas alip bagaji kapatmak istemiyorum.:) Oyle bangir bangir bas olmadada olur.
Bizim bu teybin teknik verilerini bulamadim. Karsiliyor diyorsun ya. 4 *35 rms.
Ben subwoofersız denemedim hiç bi deniycem senin için [emoji4]