Soğutma Suyuna Motor Yağı Karışması Yardım rica ediyorum.

mito

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,

2004 Model Clio Benzin&LPG'li aracımı alalı 1,5 ay oldu aracım adana'da soğutma suyunun kabını temizletmiştim ilk aldığımda içinde yağ vardı, şimdi kabın yarısı tekrardan nerdeyse yağ doldu araba hararet yapmıyor çekişten düşmüyor, motoru da sağlıklı çalışıyor ama bu konu çok sinirlerimi bozmaya başladı arabanın başına bir şey gelmesinden korkuyorum, yardımlarınızı rica ediyorum

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun kardeşim. Üst kapak contasında kılcal çizik vardır. Değişmesi gerekir, ileride çekmeme ve sanki buji ateşleme yapmıyormuş gibi ses değişimi yapacaktır.

mito

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun kardeşim. Üst kapak contasında kılcal çizik vardır. Değişmesi gerekir, ileride çekmeme ve sanki buji ateşleme yapmıyormuş gibi ses değişimi yapacaktır.

Bilgiler için teşekkür ederim, ortalama ne kadara mal olur? ve yaptırmasam sorun olur mu? yada üst kapak contasını değiştirirsem araç artık dikiş tutmamazlık yapar mı? bu konu hakkında bilgilerinizi, tecrübelerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Niye dikiş tutmasin. Saglam bir usta yapsin ok gibi olur. Sıkmayın caninizi

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Görünüş itibarı ile üst kapak contası gibi...bujilerde varmı kontrol ettinizmi?

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgiler için teşekkür ederim, ortalama ne kadara mal olur? ve yaptırmasam sorun olur mu? yada üst kapak contasını değiştirirsem araç artık dikiş tutmamazlık yapar mı? bu konu hakkında bilgilerinizi, tecrübelerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.
Yaptırmasan ileride sorun olacağını zaten belirtmiştim. Üst kapak taşlama yapılacaksa 1000 TL'yi geçer ama kapak eğri değilse daha az fiyatlar çıkar. Eğer usta iyiyse bir daha sorun yaşamazsın. Geçmiş olsun.

mito

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Görünüş itibarı ile üst kapak contası gibi...bujilerde varmı kontrol ettinizmi?

bujilerin neyine bakmam lazım yardımcı olabilir misiniz acaba yarın bakayim?

mito

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaptırmasan ileride sorun olacağını zaten belirtmiştim. Üst kapak taşlama yapılacaksa 1000 TL'yi geçer ama kapak eğri değilse daha az fiyatlar çıkar. Eğer usta iyiyse bir daha sorun yaşamazsın. Geçmiş olsun.

teşekkürler adana ve çevresinde iyi bir usta tavsiyesi var mı acaba ?

mito

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Niye dikiş tutmasin. Saglam bir usta yapsin ok gibi olur. Sıkmayın caninizi

teşekkür ederim desteğiniz için adana'da iyi bir usta bakmam lazım anladığım kadarıyla servisler fazla fiyat isteyecektir.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
bujilerin neyine bakmam lazım yardımcı olabilir misiniz acaba yarın bakayim?

Özelden yazdım eğer üst kapak conta değişecekse aradan triggeri filanda çıkartın bence
:eyv