Sonradan orjinal navigasyon

drezin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben şu anda internetsiz navigasyon medya oynatıcı ve geri görüş kamerası nı denedim hiç bir tesisat çekmene gerek Yok sadece çakmaklıktan şarj aleti çıktısını alıcaksın servise kalsa ampülü değiştirmeyin diyolar

tals

Mustafa SEVER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar şimdilik işin çoğunu bitirdim tablet navigasyon için şimdi wifi arka görüş kamerasını bekliyorum gelince tamamlıyacağım

http://i.hizliresim.com/GPlqW3.jpg

http://i.hizliresim.com/ZM0rpo.jpg

http://i.hizliresim.com/X95np0.jpg

güzel çalışma olmuş tebrik ederim bemimde aklımdan senin gibi yapmak geçti hatta sahibinden nav. çerçevesini sahibinden de 100tl ye buldum fakat normal radyo ekranı için yer bulamadım daha önce bahsi geçen aliexpresdeki çerçeveyi buldum hem radyo ekranı hemde normal tablet geri görüş kamerası faal olacaktı şimdi de sadece 70usd sadece çerçeveye vermek çok geliyor. peki sen radyo ekranını ne yapmayı düşünüyorsun.

drezin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Joy larda radyo ekranı zaten Yok sadece emniyet kemeri ikazı var onada gerek Yok sadece sesi gelsin yeter

tals

Mustafa SEVER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
emeğinize sağlık ama kusura bakmayın sonradan takılan multimedya lar bu sizin yaptığınızdan bence daha şık duruyor çok emanet durmuş ama zevk sizin tabi uğraşmıssınız ayrıca tablet ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum daha önce bir arkadaşım tableti gömmüştü konsola başlarda çok memnundu ama daha sonra tablet sürekli kapanıp açılmadan dolayı sapıtmaya başladı taktığı tablette oldukça kaliteli samsung un en üst modellerindendi umarım sizinki sorun çıkarmaz

drezin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen sene yaz boyunca camın önünde kaldı güneşte pil uyarısı verip kendini kapattı kullandım ve sürekli enerjideydi bu sene koruması var ve enerji sadece kontağı açtığımda geliyor deneyip görücez

tals

Mustafa SEVER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen sene yaz boyunca camın önünde kaldı güneşte pil uyarısı verip kendini kapattı kullandım ve sürekli enerjideydi bu sene koruması var ve enerji sadece kontağı açtığımda geliyor deneyip görücez

merhaba projeni farklı kanallardanda görüyorum tebrik ederim şimdi çerçeve içine aldıktan sonra kafama bir şey takıldı. arabada kontak kapatıldığında tablet kendin belirlediğin programları kapatıp uyku moduna alıyor ya mesala ben aracımı çok sık kullanmıyorum hafta içi 8-5 çalışıyorum genelde hafta sonları kullanırım tabi tablet beni sürekli uyku modundunda çok uzun süre bekleyemecek belki aynı durum sende de olabilir. şarj bittiği için tablet kendini komple kapatacak tableti açmak için çerçeveyi ve sistemi komple sökmek mi gerekir. böyle bir durumda sen olsan ne yaparsın. bende netten çok ucuza çereveyi aldım yavaş yavaş hazırlık yapıyorum. (çerçevenin görünmeyen yerine tabletin açma kapama düğmesinden tesisat çekilip ekstra açma kapama düğmesi yapılabilir mi?)

drezin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hiç gerek Yok 4 gün kullanmadım yüzde 40 pil ömrü vardı yaptığım şarj sistemi ile 1 günde kullandıklarımla şarj doldu hızlı şarj ile ama istersen bir elektronikçiyle görüşüp açma kapama düğmesi yaptırabilirsin ben biraz aralık bıraktım ve tableti çıkarıp takabiliyorum