Sonunda Filmlendik

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu kalitede bir film için başka yerler 250-300 civarı fiyat verdiler. Ben 200'e çektirdim. Ama çok memnunum. Malum birkaç gündür hava baya bunaltıcı ama ben arabada klima falan çalıştırmadım henüz. :eyv
Gidip bende önler için fiyat alayım bakalım beş cam 200 iki cam 70 demesi lazım...:D

dniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun abla güle güle kullan çok yakışmış :)

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş

AlpAlp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın çok yakışmış özellikle füme renkte hafif koyuluk bir bütünlük sağlıyor...Benim ceylanada yaptırmak lazım oluduğu yorum ve cevaplardan ortaya çıktı özelliklede güneşten korunma konusunda...

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun film cok yakısıyor arabalar bende 4 numara var :)

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın çok yakışmış özellikle füme renkte hafif koyuluk bir bütünlük sağlıyor...Benim ceylanada yaptırmak lazım oluduğu yorum ve cevaplardan ortaya çıktı özelliklede güneşten korunma konusunda...

Bende güneşi kessin diye çektirdim ve cidden çok faydasını gördüm. Tabi tercih edeceğiniz filme göre geçirgenlik oranıda değişiyor. Filmciler o kadar çok laf oyunu yapıyorlarki kafanız karışıyor. Geçirgenliğini özellikle sorun. :)

polisten korkmuyomusunuz

Hayır korkmuyorum. Bayan olduğum için bu konuda erkeklerden daha avantajlı olduğumu düşünüyorum. En kötü ihtimalle sökerim sıkıntı olmaz :)

Hayırlı olsun film cok yakısıyor arabalar bende 4 numara var :)

Teşekkür ederim. 4 numara polisten korkmama neden olabilirdi. :girl

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel olmuş. aracın rengiyle camlar daha bir bütün durmuş. güle güle kullan :eyv

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş