Sony Eurasia garantisi?

scintigraphy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli RFC üyeleri,
Yakın bir zamanda ps4 almayı düşünüyorum fakat malum sitelerde orijinal Eurasia garantili cihazlar yaklaşık 250-300 TL daha pahalı. Forumumuzdaki ps4 kullanıcılarından fikir almak istiyorum. Sizce o paraya değer mi? Satıcı garantili alıp da bir sorun yasayan oldu mu?
Herkese keyifli forumlar [emoji1327]

Sent from my iPhone using Tapatalk

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben almadım hiç ps'm olmadı ama Sony markası ve garantisi için sıfıra değer bir ücret bütçeni zorlayamazsan kullanıcıdan alman ve garantisi varsa oda makul sonuçta çalışıp çalışmadığını denersin aynı şehirde ise değilse muhakkak sitelerde güvenli alışverişle al bozuk çıkarsa sorun olursa iade edersin. Ama dediğim gibi sıfıra full garantili alman daha iyi birde şu var teknoloji işi şans işi. Bazen sıfırı sorunlu olur bazen ikincieli uzun süre çalışır . Mesela ben sıfır yerine Alman markası sky star2 uydu kartı almıştım pc için ikinci el hala çalışır garantisi filan bitmişti. Düşünün .

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

scintigraphy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben almadım hiç ps'm olmadı ama Sony markası ve garantisi için sıfıra değer bir ücret bütçeni zorlayamazsan kullanıcıdan alman ve garantisi varsa oda makul sonuçta çalışıp çalışmadığını denersin aynı şehirde ise değilse muhakkak sitelerde güvenli alışverişle al bozuk çıkarsa sorun olursa iade edersin. Ama dediğim gibi sıfıra full garantili alman daha iyi birde şu var teknoloji işi şans işi. Bazen sıfırı sorunlu olur bazen ikincieli uzun süre çalışır . Mesela ben sıfır yerine Alman markası sky star2 uydu kartı almıştım pc için ikinci el hala çalışır garantisi filan bitmişti. Düşünün .

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam ben de 20 senedir ps hayaliyle yanıp tutuşuyorum :) biraz daha bütçemi zorlayıp Eurasia garantili alacağım. Dediğiniz gibi teknoloji şans isi..

Sent from my iPhone using Tapatalk

By_KeReMM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sony Eurasia garantisi sony nin kendi ithal ettiği ürünlerine verdiği garantidir. Sony Eurisia garantili bir ürün bozulunca değiştirilir çünkü ülkemizde tamiri yapılmıyor.Sony'ye garanti konusunda güvenebilirsiniz. paralel ithalat ürünü 200-300 tl ucuza alabilirsiniz belki 2 sene de sorun çıkmayabilir ama bu şans işi ki sorun çıkarsa çok uğraşırsınız.