Spor yay takmak istiyorum ??? Bana yardimci olun ???

miharbi52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:soruARKADAŞLAR RENO 19 HB ARACIM VAR 5 CMlik SPOR YAY TAKMAK İSTİYORUM SÜRTME YAPARMI BANA YARDIMCI OLUN SPOR YAY KULLANAN VARMI.
ORJİNANLERLERİ KESMEK İSTEDİM KİMSE TAVSİYE ETMEDİ
JANTLARIM 14 İNÇ 7 OFSET ÖNLER 60 YANAK ARKALAR 65 CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM ÇOK ACİLL :(:(:(

ykawcar

Yasin Kavcar,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam orjinalleri kesmen yaptığın en büyük hata olur. Spor yayı takıcak olursan eğer, cuk oturur :)

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Arkada helezon olmaması lazım sizin araçlarda , önce arkayı torsiyondan düşürüp önü ne kadar ve ne şekilde düşüreceğinize öyle karar verin , yoksa dengesiz olur.

konnen2122

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam bende var spor yay mactrack (alman) görüntü süper sürtme yok 5cm ama haliyle spor yay taktıgın icin konfor düşüyor.Aracı satıgım icin yaylar boşa cıktı isterseniz size uygun fiyata verebilirim birebir uyumlu görüntüler elimde mevcut basık hali:)irtibata geçmek isterseniz özelden mesaj atabilirsiniz.

turbogtr55

Ahmet KAYMAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim helezonlar iki bakla kesik... yayları kesmek doğru bir uygulama değil ama yaptığın en büyük hatada olmaz...! ben hiç bir sıkıntı yaşamadım yaşamıyorum... :) ayrıca sürtme problemide yaşamazsın 5 cm lik yaylarla... 195 geniş taban lastikle dahi sürtme olmuyor...

ismail.kara3

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi aksamlar arkadaslar ben ismail. Benimde spor yay veya kesik yaya ihtiyacim var. Elinde olan varsa donus yapabilir mi rica etsem

Sent from my iPhone using Tapatalk

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi aksamlar arkadaslar ben ismail. Benimde spor yay veya kesik yaya ihtiyacim var. Elinde olan varsa donus yapabilir mi rica etsem

ismail kardeşim forum kuralları gereği öncelikle kendinizi bu link bulunan sayfada konu açıp tanıtmanız gerekiyor. şimdiden teşekkürler :)
http://www.renaultfanclub.com/renault-fan-club-uye-tanitimlari/

ismail.kara3

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
K bkmayin beceremedim o yuzden buraya mesaj attim

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınızla kazasız belasız sürüşler dilerim.