Symbol joy 2015 sinyal takili kaldi...!!! Yardimlarinizi bekliyorum

Jimmy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ÇÖZÜLDÜ..Symbol joy 2015 sinyal takili kaldi...!!! Yardimlarinizi bekliyorum

Merhaba Değerli Forum Üyeleri

2 Gün önce Kornam bozuldu bende sinyal kolunu soketinden çıkarıp içine baktım sarı korna kablosu kopmus. Lehimini yeniledim ve kornayı çalıştırdım. Yalnız !!!

Sinyal kolunu tekrar taktığımda Araç sürekli sol tarafa sinyal vermekte. Sinyali durduramıyorum. Sağ tarafada vermiyor bildiğiniz takılı kalmış şekilde.
- Sigortasını söktüm taktım
- Akü + Kutup başını söküp taktım malesef sorunum hala devam etmekte.

Sinyal koluna 250 TL + İşçilik istiyorlar ama sinyal kolumda bir sorun yok bütün fonksiyonları çalışmakta.
Tek sorunum sinyal takılı kaldı suan. Yardımlarınızı acil bekliyorum şimdiden Teşekkürler.

Son düzenleme:

Jimmy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cevap verecek kimse yokmu ?

chelik_35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sinyal kolu 50 TL.al yenisini değiştir hiç uğraşma

Jimmy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sinyal kolu 50 TL.al yenisini değiştir hiç uğraşma

Nerde 50 TL hemen alayım ? 250 TL fiyat biçiyorlar Yan Sanayide 150 TL

Jimmy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada lehimleri tekrar yaptım. Sinyal takılması düzeldi. Ama hala sinyalleri çalıştıramadım. KONU GÜNCEL

Jimmy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar sorunu çözdüm...hata giderildi...

chelik_35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşım daha önce başıma geldi.bende farları açınca korna çalmıyordu.farlari kapatınca çalışıyordu.aracin garantisi bitmişti servis kola 650 lira fiyat çekti.aracimin garantisi bitmesine rağmen Renaulta mail yazdım benim ve diğer insanların can guvenliğini riske atıyor diye yazdım da yazdım baya sonra telefon ettiler ücretsiz degistiler.ama burda söyledikleri kol AliExpress e gir 50 TL. Serviste 650 TL. Birebir aynı kol linki bulamazsan söyle ben atayım sana

Jimmy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Chelik_35 Çok teşekkür ederim ilginiz için ama kolu sonunda tamir ettim suan herşey normal hepsi çalışmakta. Ankara İçi başına gelen olursa yardımcı olurum.

erdaluyanik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Chelik_35 Çok teşekkür ederim ilginiz için ama kolu sonunda tamir ettim suan herşey normal hepsi çalışmakta. Ankara İçi başına gelen olursa yardımcı olurum.

arkadaşım aynı sorun bendede oldu lehim işleminden sonra sol sinyal sürekli yanıyor, çözüme nasıl ulaştın, yardımlarını bekliyorum iritbat 505 944 83 13