Takıntı yaptım iyice...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Çıkma gösterge alıp tak aracına,direk çalışıyor...

ferhat_5555

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende kangoo aracıma devir gösterge değişikliği yaptım çıkmacıdan aldım taktım yol bilgisayarı yok ama yol bilgisayarlı olandan takıp deneyin yalnız silecek kolununda değiştirmeniz gerekir oradan menüyü aktif hale getiriyorsunuz birde reno araçlara her parça orijinal olarak konursa çalışır örneğin aynalara kadar elektirk gelmiştir hatta ve hatta kumanda koluna kadar tertibat vardır ama araçta elekrikli ayna kumnda zımbırtısı yoktur komik :s
valla renault'un sürekli yaptığı işler aynı model başka arkadaşımın aracında arka kolon tesisatı varken benim aracımda yok mesela :/
ama elektrikli ayna tertibatı varsa onu bile düşünebilirim ;) teşekkürler :)

ferhat_5555

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynından Kanka Satsak Satamıyoz Vazgeçsek Vazgeçemiyoruz Böyle Kabullenmişiz DK Ve UN Symbollerimizi :)
valla öyle serhanım yaa :) ama full yapmak için uğraşıyorum arabayı :D yani tavan da boya değişikliği söz konusu olmasa sunroof bile taktırmayı planlıyorum :)

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
valla öyle serhanım yaa :) ama full yapmak için uğraşıyorum arabayı :D yani tavan da boya değişikliği söz konusu olmasa sunroof bile taktırmayı planlıyorum :)

Kanka Bir Rahat Bırak Şu Arabayı Nedir Senden Çektiği Tavanı Boyatıcakmısın Kaplamamı Yapıcaksın