TALİANT

Sozyazar

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Merhabalar, aramızda yeniyim. 2021 model Touch paket Taliant sahibi oldum. Evet bu marka alt sınıf ama bendeki araç ful olduğu için çok rahatsızlık vermedi. Sadece 1000 motor olmasına rapmen çok yakmasına şaşırdım, ya da benim araba mı öyle bilemedim. Şehir içi ortalaması 10-11 seviyelerinde. Henüz uzun yolda denemedim. Deneyince paylaşırım. Bu aracın bagaj yayları ve tavanda bulunan yolcu tutacakları dışında fazla bir absürtlük görmedim, fiyatına göre tabi. Sonuçta ucuz bir araba alıp aşırı konfor bekleyemezsiniz ama en azından bu yay ve tutamaklar bu kadar basit olmamalıydı.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Merhaba Sedat, aracın hayırlı olsun.
1.0 motorların az yakacağı düşünülse de gerçekte olay öyle değil maalesef ama yine de 10-11 litreler çok fazla.
Hava filtresi ve bujilerin kontrol edilmesi iyi olur.
Kaliteye gelince "ne kadar ekmek o kadar köfte" tabiri anlattıklarına en uygunu sanırım...

Sozyazar

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Merhaba Sedat, aracın hayırlı olsun.
1.0 motorların az yakacağı düşünülse de gerçekte olay öyle değil maalesef ama yine de 10-11 litreler çok fazla.
Hava filtresi ve bujilerin kontrol edilmesi iyi olur.
Kaliteye gelince "ne kadar ekmek o kadar köfte" tabiri anlattıklarına en uygunu sanırım...
Haklısınız “ne kadar ekmek o kadar köfte”. Ama bu araca karar vermeden önce eşdeğer bazı markalara da baktım, hatta Toyotanın 2023 boş paketine de baktım, Taliant daha cazip geldi bana. Dediğiniz gibi, bakıma sokacağım zaten uzun yola gitmeden önce.