Tazelerrr 32HR034 :)

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​MaşAllah Tayfunum kazasız belasız.:eyv

Tsekkürler Halilim ALLAH Razi Olsun :eyv :eyv

Öncelikle arabaya maşallah.

Yanlız o eski halinden eser yok şimdi. Üzülerek söylemeliyim ki. Hani farlarında ki pislik temizlendikten sonra ki hali yok mu onu numeroydu..

Kadirim Tesekkür Ettim , Herkezin Bir Hevesi Vardir. Bende Kafamda Tasarladiklarimi Yavas Yavas Oluşturmaya Başliyorum.. İnşallah Güzel Olucak Bitince Sende İyiki Yapmişssin Diyeceksin :eyv :eyv

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadirim Tesekkür Ettim , Herkezin Bir Hevesi Vardir. Bende Kafamda Tasarladiklarimi Yavas Yavas Oluşturmaya Başliyorum.. İnşallah Güzel Olucak Bitince Sende İyiki Yapmişssin Diyeceksin :eyv :eyv
Kesinlikle Abi zevkler ve renkler tartışılmaz , ben biraz daha orjinalci olduğumdan :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
uzun zamandır özlemiştik 32HR034 ü :) :masallah :masallah :masallah maşallah canım kardeşim benim çok temiz :eyv eminim kısa süre zarfında daha iyi olacak ve bu süre zarfında senin yorulabileceğini de tahmin edebiliyorum :D kolay gelsin...

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
uzun zamandır özlemiştik 32HR034 ü :) :masallah :masallah :masallah maşallah canım kardeşim benim çok temiz :eyv eminim kısa süre zarfında daha iyi olacak ve bu süre zarfında senin yorulabileceğini de tahmin edebiliyorum :D kolay gelsin...

Tesekkürler Kardeşim , Bu Yorgunluk Biraz Tatli Bir Yorgunluk Olucak Napalim :eyv :eyv

nativist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah çok Asi mi desem tatlı mı desem.. Allah kaza bela vermesin. Bundan sonraki düşünceleriniz neler ufaktan paylaşır mısınız

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cok tesekkurler , dusuncelerimiz ; RS tampon , EİBACH 5 cm spor yay , arka spoiler , HKS egzoz , arka tampona difizor , cam filmi , HKS hava filtresi ve depomda bulunan aksesuarlar :eyv :eyv