Telefon - PC .?

tuqy

Tugay YILDIZ - TEKİRDAĞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim Dediğim Gibi Yaptın mı? Bende de Galaxy Ace Var Dediğim Gibi Bağlanıyorum.

rosenberq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi senin dediğin gibi mobil apı acdım laptop android olarak buldu yalnız internet paketi olmadığı için bağlantı kuramadık bende wifiyi acdım evdeki neti telefona aktardım sonra mobil apı acdım ama laptopla bağlanınca wifiyi kapattı

yani anlasılan su ki ben internet paketi alsam mobil ap ı acıp laptopdan wifiyi acsam telefon ile bağlantı kurabileceğim bu sekilde cözebilirim

tuqy

Tugay YILDIZ - TEKİRDAĞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani anlasılan su ki ben internet paketi alsam mobil ap ı acıp laptopdan wifiyi acsam telefon ile bağlantı kurabileceğim bu sekilde cözebilirim
Aynen Öyle Bu Şekilde Yap.Kontorun Yoksa da Bağlanmaz

rosenberq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kontor varda ben ben fazla ilerletmedim olayı sadece öğrenmek istedim simdi internet paketi alacağım biraz arasdırayım

tuqy

Tugay YILDIZ - TEKİRDAĞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam Sorun Olursa Pm Atarsın Kasmayalım Fazla :eyv

rosenberq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tmm iyi geceler

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim bilgisayarım bluetooth ve interneti olan her telefonla bağlantı kuruyor ve internete giriyor .

BAm

Fatih Onder BİLİR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Galaxy gio yada şöyle söyliyeyim samsung akıllı telefonlarının çoğun da telefonu modem olarak kullanma özelliği var bende Galaxy Wonder var eve net bağlatana kadar bu şekilde telefonu modem olarak telefonun internetini kullandım eğer böyle bi özelliği varmı diye bakabilirsin kullanım açısından daha rahat. :)