Teyp Yardımı

Semih Karagöz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,

4 gündür aracımı işe gittiğim için kullanmıyordum. Bugün bindim aracımın teybini açtım ve Teyp'in üzerindeki yazilar yani ledli yazılar silik silik yaziyor. Hangi radyo kanalını dinlediğimi felan göremiyorum yani.

Teyp orjinal teyp benim kendi başıma yapabileceğim birşey varmı? Yoksa servisemi götürmeliyim, götürürsem ne kadar ücret alırlar yardımcı olurmusunuz ?

Teybin modeli resimdeki gibidir. clio 2001 rta

Son düzenleme:

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cenker yeterki sorunun bu olsun gülüm ya benim eski teypte öyle olmuştu coupeden cıkardıgım calısır durumdaydı sadece yerinden cıkarıp tekrar taktıktan sonra yazıları silik oldu bastırınca düzeliyodu..bunu tamiri mümkündür herhalde durup dururken nasıl oluyosa anlamadım soguk havalarla fln alakası warmı acaba? benim teyp taktırdıgım yerde adam tamir işi yapıyo gülüm olmadı ona götürürsün.. bilenler yazsın bakalım forumda bilen wardır.

Semih Karagöz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya tuğrul abi, arabaya bi bindim içi nemli. direksiyon fites topuzu iç taraftan ön camlar. dışardan baktığında kupkuru camlar, içerden baktığımda ön cama elimi sürüyorum ve 2 tane bez değiştirecek kadar su sildim acaba havalar soğuk ondanmı? yani dışarısı soğuk arabanın içi sıcak motor sıcaklığı içemi veriyo acaba kullandıktan sonra. garip yani.. muhtemelen nemden bozuldu galiba radyonun ekranı.

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teyip resimdeki teyip ise servise falan gitmeye gerek yok bence,hüsrana uğrayabilirsiniz bu teyip için(fiyat bakımından) zaten kaset dinlediğinizi zannetmiyorum genelde radyo gibi görünüyor.Hiç tamiriyle masrafıyla uğraşmayın.Yeni bir anaünite almakta fayda var.Usb li ucuz cihazlar var,ben olsam seçimi onlardan yana yapardım

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen semihcim bencede arkadasın dedigi gbi sana usbli güzel bi teyp alalım 100 lira civarına buluruz pioneer fln cok kıyak olur bunla ugrasmaktansa..