TJ Fluence Cam Üst Çıtası,RS Logosu,RS Sibopları

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gayet güzel olmuş ..
Teşekkürler :)
abi bende varda kırmızı folyo ile kapla bence hiç takasa girme takas edersekte ben kaplarım :eyv birde RS sibopları değişik bende aldım bak bu benim ki;
431296_3457620928903_1522265434_3077380_1796323354_n.jpg
Vakit bulamıyorum kardeşim uğraşmaya şimdilik kalsın yaza değişim daha hızlı olucak :eyv Aynısı rs siboplarımızda daha takamadım dipleride krom :eyv

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fontlar farklı abi:eyv ama oda güzel:eyv

MeganeSport

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
halil abinin gt logosunun arkadasında kendi orjnal çift taraflı yapıskanı var. sen sadece üzerindeki kağıdı söküp yapıstırıyosun. yani en azından renaultsport' larda öle kardesm. bence kapı direklerine hiç elleme böyle tam kıvamında olmus maşAllah.
Sırıtır Halil abi sen GT logosunu nasıl yapmıştın?

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Krom güzel olacaktır ve RS bende istedimde alamadım çağatay kardeşim alıcak bana :D

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mert hayırlı olsun kardeşim. Kromlar yakışmış, RS logosu içinde en ideal yer sanırım ön panjur resimlerdeki gibi :eyv

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun çok güzel olmuş güle güle kullan :eyv Benden evel taktın ya su RS logosunu içimde kaldı valla :D Koskoca istanbulda 1 tane Sarı RS logosu bulamadım ya bulsam alıcam :D
Benim aksesuarcıda bir ara gördüm bu RS logolarından ama sarı rengi var mı bilmiyorum ümitlendirmiyeyim seni :D Yarın iş dönüşü unutmazsam bakarım mutlaka :eyv

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun güzel uygulamalar var ama kapı direklerine alma krom parça böyle gayet iyi..

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
halil abinin gt logosunun arkadasında kendi orjnal çift taraflı yapıskanı var. sen sadece üzerindeki kağıdı söküp yapıstırıyosun. yani en azından renaultsport' larda öle kardesm. bence kapı direklerine hiç elleme böyle tam kıvamında olmus maşAllah.
Benim aldığım logoda da öyle abicim 3m marka çift taraflı bant koymuşlar arkasına ama panjura yapıştırsan ince geliyo yapışacak yer çözüm bulamadım hala.Teşekkür ederim kapı direklerinden vazgeçtim zaten :)
Krom güzel olacaktır ve RS bende istedimde alamadım çağatay kardeşim alıcak bana :D
Sağol kardeşim :)
Mert hayırlı olsun kardeşim. Kromlar yakışmış, RS logosu içinde en ideal yer sanırım ön panjur resimlerdeki gibi :eyv
Teşekkürler kardeşim logo için bende orayı düşündümde daha çözüm bulamadım :)

Benim aksesuarcıda bir ara gördüm bu RS logolarından ama sarı rengi var mı bilmiyorum ümitlendirmiyeyim seni :D Yarın iş dönüşü unutmazsam bakarım mutlaka :eyv
Varsa eğer bütün sarıları al kardeşim alamasın bu Mert içinde ukte kalsın :D
hehehehe tmm abi yaa buluşmaya getircem hatta arabadakileri söküp gözünün önünde elden vericem :D
Komşuda pişer bizede düşer heralde bir şeyler hehe
Hayırlı olsun güzel uygulamalar var ama kapı direklerine alma krom parça böyle gayet iyi..

Teşekkür ederim bende vazgeçtim en ideali böyle gerçekten :)