Türkiyedeki clio4 lerde akü üstünde koruma kapağı varmı?

Makinaci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dizel araçlarda star stop yok benzinli araçlarda start stop var arkadaşlar

cirex

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Start stop var mi aracinizda??

Dizel araçlarda star stop yok benzinli araçlarda start stop var arkadaşlar
Tesekkur ederim sayenizde neden simdiye kadar gordugum hic bir aracta start stop yok ogrenmis oldum. Hepside dizeldi gercekten ve bunu bende dahil bir suru kisinin bilmiyor olmasi da gercekten enteresan.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haha tezinizi curuteyim benim ki icon dizel ve start stoplu arkadaslar.bence kriter su; bu aku ustundeki kapak ismi bir yerde aku sogutucu kapak diye geciyordu.buradan yola cikarak ; start stoplu araclarin akuleri farkli ve mars yapmaktan dolayi isinmayla sogumayla ilgili bu parca kullanilmis olabilir.

Makinaci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haha tezinizi curuteyim benim ki icon dizel ve start stoplu arkadaslar.bence kriter su; bu aku ustundeki kapak ismi bir yerde aku sogutucu kapak diye geciyordu.buradan yola cikarak ; start stoplu araclarin akuleri farkli ve mars yapmaktan dolayi isinmayla sogumayla ilgili bu parca kullanilmis olabilir.

aracınız kaç model ? Çünkü belli bir yıldan sonra dizel araçlarda start stop özelliğini kaldırdılar diye biliyorum. Yani misal 2012 2013 model dizel araçlarda start stop var fakat ondan sonra çıkan modellerde yok diye biliyorum.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 model evet dediginiz dogru belli yildan sonra Turkiyedeki dizel araclarda ss kalkti.

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 Yen'i makyajlı kasa. Kapak yok. Clio4 joy 1.2

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi