TWİNGO yolcu koltuğu aydınlatması

turk_er

Türker BARIŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence çook güsel olmuş güle güle kullan...

ceykem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar ben bu siteyi yeni gördüm tebrik ederim. Ama resimleri bir türlü göremiyorum. ne yapmam gerek. iyi çalışmalar

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
merhaba arkadaşlar ben bu siteyi yeni gördüm tebrik ederim. Ama resimleri bir türlü göremiyorum. ne yapmam gerek. iyi çalışmalar

Ailemize hoşgeldiniz, ImageShack® - Online Photo and Video Hosting sitesine üye olduktan sonra google chrome da sitemizdeki resimleri görebilirsiniz.imageshack resim yükleme servisinin yapmış olduğu yeni bir uygulama sizin gibi birçok kullanıcıyı zor duruda bıraktı maalesef...

bekolito

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel çalışma eline sağlık ..

ceykem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler. iyi çalışmalar

fejolerli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçen gün cenazeye giderken akşam Kayın peder cüzdanı düşürmüş.. arka araya gel bakalım dedim düğmeye bastım ışıl ghertaraf tabii babam güzelmiş arabanın aydınlatması diyo... :)) orjinal sandı..

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kayınpeder bilmiyo sanki herşeyi senin yaptığını, dükkanın önünden bi kovmadığı kaldı, iki aydınlatma yapıyoruz diye..

fejolerli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kayınpeder bilmiyo sanki herşeyi senin yaptığını, dükkanın önünden bi kovmadığı kaldı, iki aydınlatma yapıyoruz diye..

sinir oluyorum bazen ya hiç kafa basmıyo sen gittin 10 dk sonra işi bitirdim 4 saat boş boş oturdu orda hey allahım yaa..