UB COUPE'den Yepyeni Fotolar :)

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maaşallah,keyifli makina...

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ender kalan iyi durumdaki coupelerden biri, güzel çekimler, çorlu'da buluşmak üzere diyelim :)
Teşekkürler evren abi beğenmene sevindim evet çorluda buluşmak görüşmek üzere hayırlısı bakalım yarın yine ankara sonrada zonguldağa geçeceğim işler yoğun şirket arabasıda serviste benim Megane'la gidicem ilk defa UB Coupe'yle uzun mesafeli yola gidicem bakıyım nasılmış :)

Son düzenleme:

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah, Allah kaza bela vermesin...
Bu tazmanya canavarı ile coupeciler fazla alakalı ne iş...:D
İDE'yi göremedik henüz...:)
Sağol Halil abi amin cümlemize
tazmanya canavarı olayına gelince bi gün gezerken oyuncakçı Toysrus'un önünden geçerken gördüm ve arabamın camında hoş güzel duracağını düşünüp aldım ansızın verilmiş bir karar yani abi sonra bizim Beykoz'da sahile arkadaşların yanına gidince camda tazmanyayı görünce çok beğendiler ertesi günki toplantımızda bi baktım 7 arabdada camlarda tazmanya güzel bir atmosfer oldu :)

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah kazasız belasız kullanın

tazmanya canavarını nerelerde bulabilirim?
fiyatları ne kadar abi?
Sağol kardeşim amin cümlemize bu arada tazmanyayı oyuncakçılarda bulabilirsin bulunamaz bişey değil yani :)

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağol teşekkürler Onur abi

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni fotolar güzel ama birazdaha açılı vede UB yi ön plana çıkaracak resimler çekilse süper olur..
Sağol hakan teşekkürler kardeşim ama Benim o an böyle hoşuma gittiği için bu tip açılardan bu şekil fotolar çekmişim daha foto çok elimde var ben bikaçtanesi attım ayrıca ben beğenip paylaştıysam sorun yok diye düşünüyorum :) eee ne demişler zevkler ve renkler tartışılmaz öyle değilmi kardeşim bidahaki sefere daha değişik çekmeye çalışırım ayak üstü bu kadar oluyor :) Ancak ilk olumsuz yorum eleştiride senden geldi siftah senden :)Hakan ama fotoları gören arkadaşlarımın hepsi çok beğendiler ayrıca senin tarzın farklıdır benim tarzım ahmetin mehmetin tarzı farklıdır sonuçta kimsenin tarzı aynı değildir zevklerimiz aynı değildir sonuçta herkesin zevki bakış açısı farklıdır ama yinede yorumun ve düşüncelerin için sağol teşekkürler kardeşim.

Son düzenleme: