Ücretsİz menavrus

DÜLDÜL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese hayırlı akşamlar . Bi çoğumuzunda bildiği gibi renault yazılımına alternatif olarak menavrus yazılımı eklendi ve bu sayede video izlenebiliyo geri görüş kamerası bağlanabiliyo vs... menavrusu anlatmama gerek yok sanırım .Bu işi Türkiyede yapan ve yazılımı ücretli olarak satan arkadaşlar var .Herkesin yaptığı işe saygı duyuyorum fakat benim düşünceme göre renaultun orjinal yazılımının hacklenip bu fiyatlara satılması pekde yasal gelmiyor .Arkadaşlar ben menavrusu yaklaşık 1 ay önce temin ettim ve lisanslama işi üstünde yaklaşık 1 aydır çalışıyorum .ben yazılımcı değilim yazılım işlerinden 1 ay öncesine kadar hiç anlamazdım fakat koskoca windows bile crakli olarak ücretsiz yüklenebiliyorken altı üstü bi video izleme programı neden bu kadar fahiş fiyatlara satılıyor anlamış değilim? Arkadaşlar menavrus dosyaları bende var lisanlama için gerekli proğramları temin ettim ve dosyaları yazılımcı arkdşlarımla birlikte açtım . lisanlama olayını çözdüm .ben aracımı şubatın 2. haftası teslim alacağım ve menavrusu kuracağım şuan da elimde araç olmadığı için deneyemiyorum . aracım gelir gelmez ilk işim bu olacak ve forumda burada paylaşacağım.Bu arada konuyu okuyanlar fikirlerini beyan ederlerse sevinirim forumda istenmeyecek bir paylaşım yapmak istemem herkes düşüncesini yazsınki bende ona göre bu işi sonuçlandırayım. saygılarımla ... : )

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle Yeni Araçiniz Hayirli Ugurlu Olsun ;

Böyle Bir Çalişma Yapmişsiniz , Ugrasip Emek Vermişsiniz .. Araçiniz Üstünde Deneyip Olumlu Sonuç Aldiktan Sonra Tabiki Forumumuzda Bunu Paylaşmaniz Bizi Sevindirip , Çoğu Arkadaşimizin İşini Görüp , Boş Yere Masrafa Girmemesini Sağlamiş Olucaksiniz.. :eyv :eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bu işi ücretsiz olarak paylaşacak kişiye her zaman izin veririz lakin bu işin forum üzerinden ticaretinin yapılmasına karşıyız...

tods

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu işi ücretsiz olarak paylaşacak kişiye her zaman izin veririz lakin bu işin forum üzerinden ticaretinin yapılmasına karşıyız...
Bu tutumunuzdan dolayı sizi takdir ediyorum.

Bu işin ticaretini yapanlar başka forumlar üzerinden reklam yapıp bir rus arkadaşın geliştirdiği hackleme yöntemi üzerinden fahiş ücretler istemek suretiyle ticaret yapmaya çalışıyor. Lütfen bu fırsatçılara geçit vermeyin.

DÜLDÜL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Cevabınız için teşekkür ederim. lisanslama olayını çözdük çok yakında ücretsiz paylaşım yapacağım tabi forum yöneticilerininde izniyle...

kuramci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdiden teşekkür ediyorum dostum.

brs_24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bekliyoruz hayırlısıyla

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah razı olsun senden:) Bunu başarsanda başaramasanda uğraşarak büyüklük göstermişsin ve bize paylaşacagına dair söz vermişsin
Artık bende sabırsızlıkla aracının gelmesini bekliyorum :)

Son düzenleme:

fblorenzo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel bir haber , umarım yapabilirsiniz..

doktoritsa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 aydır ugrasmıssın insallah aracın geldiginde olumlu sonuc alırsın. Ayrıca emegini bizlerle paylaşacak olmanda cok sevindirici simdiden tesekkürler, saygılar....