uhter 77 umutseckinakbas sticker

Yakışırr :)

maşallah araçlara.önceden forumda pek clio 3 yoktu bu aralar baya artış var iyi iyi :D

Maşallah Cliolara stickerda yakışmış:eyv oraya yapıştıracağınızı bilseydim birde arka cam için gönderirdim...:)

yakışmış hayırlı olsun :)

güzel görüntü hayırlı olsun maşalalh clio III lere:eyv

hayırlı olsun stickerleriniz. cahilliğimi bağışlayın ama ben stickerleri içeriden cama yapışan şeyler olarak biliyordum (eskiden okullarımızın stickeri vardı rahmetli babamın arabasında) dışarıdan nasıl yapıştı anlayamadım:) farklı sürüm aman model mi yapışkanları? bir de yağmurdan zarar görmez mi dışarıdan olunca, amma sordum affedersiniz12 3

on numara beş yıldız ...elinize sağlık:eyv

hayırlı olsun stickerleriniz. cahilliğimi bağışlayın ama ben stickerleri içeriden cama yapışan şeyler olarak biliyordum (eskiden okullarımızın stickeri vardı rahmetli babamın arabasında) dışarıdan nasıl yapıştı anlayamadım:) farklı sürüm aman model mi yapışkanları? bir de yağmurdan zarar görmez mi dışarıdan olunca, amma sordum affedersiniz12 3
Senin bildiğin digital baskı, bunlar folyo kesim uzun zamandır kullanıyoruz yağmur çamur bişey olmuyor...:eyv
Uygun bir zamanda senin Clio'yada yapıştırırız stickerı görürsün nasıl birşey olduğunu...:)

Geri