Volswagen da parçadan kısmaya başlamış......

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün gece kardeşimin tsi golf un aküsü bitmiş. Akücü arkadaşımı çağırdım sokak lambası altında İnci Formul A 12v-62 ah aküyü taktık. Golf ten çıkan orjinal akü 44 Ah dı, hemde boyutu küçüktü. Bugünde başka nedenden özel vw servisine gittim akü konusu açıldı niye 47 ah konmuştur diye sordum. VW servis ustası firmanın kar etmek için küçük akü koyduğunu söyledi....:soru
Reno ya bazen parçadan kısıyor filan diyoruz ama bakın ALMAN da aynısını yapıyor.......hımm

DEMİRTAS

Bilgi Girilmemiş
Bu araba piyasası hepp böyle.Şimdi yapmayan yarın yapar

narkozcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana göre bütün TÜRKİYE ye gelen araçlardan çalıyolar aga ben böyle düşünüyorum ....

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
İlginc Durum
Suda Var Ki Avrupada Ki Vw Ler Le Burdaki Vw Ler Arasinda Muazzam Farklar Var

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
"Kimisi çaldığını gösteriyor şeffaf marka, kimisi göstermiyor, fark bu" demek isterdim ama kendimizi kandırmaya gerek yok Renault o konuda lider :D

narkozcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
"Kimisi çaldığını gösteriyor şeffaf marka, kimisi göstermiyor, fark bu" demek isterdim ama kendimizi kandırmaya gerek yok Renault o konuda lider :D

en azında kutu içine felan almıyo mal ortaya koyuyor burda bi hacı abimiz vw golf aldı araçtan istetme çıkmadı sonradan servise söyledi de aldı ...

DEMİRTAS

Bilgi Girilmemiş
en azında kutu içine felan almıyo mal ortaya koyuyor burda bi hacı abimiz vw golf aldı araçtan istetme çıkmadı sonradan servise söyledi de aldı ...
Yakında reno istetmeyide paket olarak verirsee şaşmam :soru
Ama cliolarda Esp standart gelişme var gibi :D

Son düzenleme:

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sıfır arabada 3 yıl olmadan akü bitiyor düşük amper yüzünden. 62 lik taktık, uzun ömürlü olur, çalışması rahatlar, kilimada daha az çekişten düşer. Alman da gözümden düşmeye başladı. Bencede aynı davranışı Almanyada, İngilterede, hollandada vs. yapmazlar-yapamazlar......:berbat