Xenon ve led

seda

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle merhaba clio 2011 aracıma xenon ve led taktırmayı düşünüyorum.Mercekli xenon uyar mı? takılıyor mu? fiyatlara internetten baktım şöyle bir ama internettekilere ne kadar güvenilir bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle tekrar hoşgeldiniz. Bu alanda uzman olan arkadaşlarımız var onlar mutlaka yardımcı olacaklardır.Bence mercek xenon yaptırmak istiyorsanız aracınıza bixenon yaptırın 350 tl civarı sanırım çiftinin fiyatı.Boylelikle hem uzun hemde kısa farlarınız xenonlanmış ve tek mercekten yönetilmiş olur.

seda

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim Evren bey.Fazla bir bilgim yok da bu durum muayaneden geçer değil mi? çünkü uğraşmak istemiyorum :)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim Evren bey.Fazla bir bilgim yok da bu durum muayaneden geçer değil mi? çünkü uğraşmak istemiyorum :)

muayeneden geciyordiye biliyorum. cunku bixenonda da mercek var. merceksiz xenonlar sıkıntı oluyor diye biliyorum.Yalnışsa arkadaşlar düzeltsinler lütfen.

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrıca led olayına gelince ben led sistemine karşıyım cok yapmacık oluyor.

DSCN1797.jpg3..jpg

bu şekilde döşenmiş yapılmış ledler cok sahte ve komik duruyor bence..

bu sebeple gündüz farı işine girecekseniz far yapanlara
images
bu şekilde olanını sorun yada en kötüsü
59720342_tn14_0.jpg
bu şekilde bir gündüz farı takın eger cok istiyorsanız .Buda aksesuarcılarda tuningçilerde fazlasıyla mevcut.

seda

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Far içine taktırmayı düşünüyorum :)

zerqcool

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merceksiz xenonlar muayeneden geçiyor sorun yok..extra mercek almaya da gerek yok stock farlara xenon taktırabilirsiniz..

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o zaman bir bilgide ben vereyim yeni düzenlemeyle mercekli de olsa zenon far, eğer farınızda far yıkamanız yoksa zenonlar geçmiyor :) ama uğraşmayın derim. servislerde 30-40 tlye söküp takıyorlar. muayne zamanı söktürürsün, muayneden geçince tekrar takrırsın. Taşlı taşlı durması tabiki bir başka...