Yağmur Kaydırıcı Uygulama Ömrü Nedir?

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Hem arabada hemde motorumda kask vizöründe kullanayım dedim bu sene .Vizörde harika sonuç verdi özellikle:eyvAçıklamaları vs okudum ama etki süresi ile ilgili bir bilgi göremedim.Uygulamayı acaba her yola çıkış öncesimi yapmalıyım?yoksa belli periyodları varmıdır hımmbu ürünü daha önce kullanan dostlar yazarsa sevinirim....

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende kullandım abi bunların pahalı olanları daha uzun sure dayanıyor. Ucuz olanı aldım ikinci yağmura dayanmadı camda. Bu durum bu urunde uzun yola vs çıkmadan once uygulanması gerekir. Birde nano teknoloji ile üretilmiş olanları var 1ay veya daha fazla gidiyor .onların fiyatı 25-60 tl arası sanırım. Ucuz olanlar haftalık gidiyor gunluk gidiyor veya 2 haftada bile gideni var ben bu viledanın urettiği var banyo vs camlar için onu alacağım.

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
anlaşıldı benimki 7 tl lik bir olay 7 saat anca gider ozaman:))

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanal pazardan glass guard alın. Hem fiat olarak normal hemde çift kat uygulamada 1 yıla yakın dayanıyor.. Nasiol glassshield olanda güzel.

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
eyvallah dostlar biraz daha araştırıp öyle alsaymışım keşke .....

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Farklı farklı markalar alacağınıza sitemizdeki sponsor olan nasioldan alın bence ürünleri çok kaliteli

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
G techniq ürünleri var ben kullanıyorum arkadaşım geçen ziebart yaptırdı 80 tl verdi memnun kaldı tavsiyem bu yöndedir