Yaza Merhaba Piknik Org.

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Arkadaşlar uzun süredir planladiğimiz ve Mais ile devam eden görüşmelerimiz nihayet sonuçlandi bir kac ufak detay daha var bir iki güne netleşecek ama dayanamadim..

Ailemiz İNANLAR OTOMOTİV sponsorluğunda 05.06.2016 Pazar günü Kemerburgaz'da belirlecek bir piknik alaninda hep birlikte muhteşem bir gün geçirecek..

Sabah 09:00da kahvalti ile başlayacak olan etkinliğimizde (Çay pohaca simit meyva suyu) çeşitli aktiviteler ile eğlenmeye devam ederken ayni zaman da 2 metrelik mangalimiz uzerinde pisen kofte ve tavuklarin kokularini alabilirsiniz..

12:00'dan sonra başlayacak olan yarim ekmek arasi köfte veya tavuk ve içecek ile öğle yemeğimizi de ayni kahvaltida olduğu gibi Inanlar otomativ sponsorluğunda sizlere sunulacak..

Eslerimiz ve çocuklarimiz Tüm gün boyunca gerçekleşecek olan muzik yayini ve aktiviteler ile eğlenmeye devam ederken siz Renault sevdalisi beylerde megan 4 Talisman twizi zoe captur kadjar gibi bir çok araç ile test sürüşüne çikabilir araçlar hakkinda Inanlar Otomativ yetkilerinden bilgilerini alabilirsiniz..

Etkinliğe bir kac gün kala hediyelerimiz ve süprizlerimizi duyurmaya devam edicez ve idda ediyorum az çok tanidiniz beni Çooooook eylenicez :)

Bu etkinliğimiz de hic bir dostumuzdan maddi bir beklentimiz bulunmamaktadir, fakat;
SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ OLARAK MİSAFIRLERIMIZDEN RİCAMIZ EVDE SIZLERIN VEYA ÇOCUKLARINIZIN OKUMADIGI KULLANMADIĞI KITAP OYUNCAK KIYAFET AYAKKABI GIBI EŞALARINIZI PIKNIK ALANI GİRİŞİNDE BULUNAN ARKADAŞIMIZA TESLIM ETMENIZ DIR.
TOPLANAN KITAPLAR ILE BIR KÖY ILK OKULUNDADA RFC ADINA KUTUPHANE OLUSTURMAYI OYUNCAKLARI VE KIYAFETLERI ISE BELIRLEYECEGIMIZ BIR ÇOCUK ESIRGEME KURUMUNA BAĞIŞLAYARAK IHTIYAÇ SAHIPİ ÇOCUKLARIMIZI SEVINDIRMEYI PLANLIYORUZ.. BU KONU DA SIZ DEĞERLI DOSTLARIMIZIN KATILIMLARINI BEKLEMEKTEYIZ.

Şimdiden iyi eğlenceler..

Samsung Edge ile gonderildi

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
5 Haziran'da nasipse oradayım ...

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Hadi Hayırlısı bakalım. Pasaport vize almaya gerek varmı :)

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnşallah ogün çalışmaz isem Allah nasip ederse ordayım kanka . Maşallah çok güzel bir organizasyon olacağa benziyor.. İnanlar otomotive mais e gönülden teşekkür ederiz. Sosyal sorumluluk projeside mükemmel olacağına inanıyorum inşallah.

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnşallah ordayız abim :)

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
işte bu işte bu 5 hazıranda ordayız inşallah

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
O Gün Gece Nöbetim Var Ama Bu Zamana Kadar Olduğu Gibi O Günde RFC Ailem İleKeyifli Bir Kaç Saat Geçirip İşe Gidebilirim

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim zaman yine tutmuyor ama bu sefer gelemesemde sizlere bir hediye göndereceğim yemek sonrası çay içerken ağzınız tatlanır :)

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oncelikle emegi gecen herkese tesekkur ve sukranlarimi bir borc bilirim .Yapilacak olan sosyal yardim projesi ile var olan buyuklugumuz daha da buyudu. 2 aylik yeni bir uyeniz kardesiniz dostunuz olarak Allah nasip ederse orada olacigimi buyuk mutlulukla belirtirim.

LG-H525 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Eğlencesi, sosyal sorumluluk projesi, dostlarla özlem giderilecek her şeyi ile dopdolu bir pazar bizi bekliyor. Allah kısmet eder ise orada olacağız..:eyv