Yeni clio park lambası

klaskaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba 2016 yeni makyaj lı clio 1.5 dci joy aracımda park lambalarini açınca gündüz farlarının ışık şiddetini düşürüyor parkları kapatınca tekrar normale donuyor gündüz farları bu normalmi arkadaşlar teşekkürler şimdiden

utkukk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Normal.

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracınız kaç km'de?

Şu sebepten soruyorum..aracınız henüz çok çok yeni ise(100-200 km gibi). akü de yeni olduğundan tam dolu olmayabilir. ben aracımı aldığımda ilk 2-3 gün şu anki haline göre daha zor çalışıyordu. sonradan bir uzun yol yaptım 200 km gibi bir daha yapmadı.. acaba o sebepten mi diye düşündüm..

Ben hiç dikkat etmedim hep autoda duruyor farlar.. kendi kendine açıp kapatıyor

Son düzenleme:

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
makkajsız kasalarda ikisini aynı anda yakamıyoruz zaten parkları yakınca gündüzler kendi sönüyor. gündüzleri yakmak için bir anahtarımız yok kendi yanıyor kendi sönüyor. şimdikiler aynı anda yanıyorsa muhtemelen sizin durum normal.

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni clio park lambası

Makyajlı kasalar da ön park lambası Yok. Açınca gündüz LED'leri Sönmez. gündüz LED'leri şiddeti azalır ve park lambası görevi görür. Herşey normal. Akülük bir durum yok.

Eski kasalar da park lambasını açar aşmaz gündüz LED'leri söner.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeniler için mantıklı mantıklı açıklama. eskiler zaten kesin öyle

utkukk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşımızın aracında led far olduğunu sanmıyorum Joy paket olduğu için. Büyük bir ihtimalle tampon altı gündüz ledleri mevcut ve park lambaları da normal farın içinde yer alıyor. Bu yüzden araç parkları açtığında arka stoplarda devreye giriyor ve karanlık olduğunu varsayıyor. Gündüz ledleri kısık moda geçiyor.

klaskaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler arkadaşlar normal bir durum o zaman

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşımızın aracında led far olduğunu sanmıyorum Joy paket olduğu için. Büyük bir ihtimalle tampon altı gündüz ledleri mevcut ve park lambaları da normal farın içinde yer alıyor. Bu yüzden araç parkları açtığında arka stoplarda devreye giriyor ve karanlık olduğunu varsayıyor. Gündüz ledleri kısık moda geçiyor.

Joyda dahil makyajlı kasalarda park lambası Yok farın içinde. Parkı açınca arka stoplar yanıyor ve Gündüz ledi şiddetini kısıyor. Makyajlı joy sahibiyim 5700 km de. Aldığım beri bu şekilde.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni makyajlı farlara sahibim aracımda..Bu gün denemiş bulunuyorum. park'a alınca bendekiler de sönükleşiyor.