Yeni Kangoo Silecek Ölçüleri

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orijinal ölçüleri 58cm - 53cm

Hepsiburada da RBW marka banana-muz tipi kangoo 2 Takım olarak alırsanız orijinal soketiyle geliyor.12 Tl. Orijinal renault olanı serviste 110 Tl idi.RBW silecek çok iyiymiş ses yok çok iyi temizliyor.

Ben ayrıca tek tek de aldım 60cm ve 55cm neredeyse boşluk kalmadı.Soketleri oluyor ama tek alınanlar orijinal soketli değil daha kalın ,takımdaki gibi değil.Hepsiburada ki kangoo 2 takım olanından alın ama dikkat edin diğer firmalar da kangoo 2-3 takım diye satıyor ama ölçüleri yanlış.60cm-40cm gibi yanlış ölçüleri var.

Orijinal ölçü 58cm -53cm.RBW marka kangoo 2-3 takımı tavsiye ederim.Kutuda Citan da yazıyor.

qanqi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hacı abi bende silecek aldım aksesuarcıdan öyyle dedi bööyle dedi takımını 50 liramıya ne aldım
sağ taraftaki silecek bi ses çıkarıyor bi ses çıkarıyor annlatamamm sana
bende arıyordum özel ölçüleri onnn numara bir konu olmuş vallaha sağolasınn : ) hemen alıyorum netten

qanqi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hemmmen yorumumu yapayimm
Ürün elime ulaştı hepsiburadadan
Valla on numara
Susuz bile çalistirdigim zamann
Sesiizz sakin calisiyor
Orjinal bi ürün anlayacaginiz
Tesekkurler bu guzel bilgi içinn

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
cd3da9038f1686527918c70e31a5acb7.jpg bende aldım kargo bedava 17.5₺ fiyatı var H.B de

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Orijinal ölçüleri 58cm - 53cm

Hepsiburada da RBW marka banana-muz tipi kangoo 2 Takım olarak alırsanız orijinal soketiyle geliyor.12 Tl. Orijinal renault olanı serviste 110 Tl idi.RBW silecek çok iyiymiş ses yok çok iyi temizliyor.

Ben ayrıca tek tek de aldım 60cm ve 55cm neredeyse boşluk kalmadı.Soketleri oluyor ama tek alınanlar orijinal soketli değil daha kalın ,takımdaki gibi değil.Hepsiburada ki kangoo 2 takım olanından alın ama dikkat edin diğer firmalar da kangoo 2-3 takım diye satıyor ama ölçüleri yanlış.60cm-40cm gibi yanlış ölçüleri var.

Orijinal ölçü 58cm -53cm.RBW marka kangoo 2-3 takımı tavsiye ederim.Kutuda Citan da yazıyor.
Silecek leri nasıl söktünüz . Silecegi servis moda alamıyorum onun içinde silecek kolu yukarı kalkmiyor

avukat1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Almışsınız artık yapacak bir şey yok. Daha önce ben alma gafletinde bulundum belli bir süre sonra sürtünme gıcırtı lastik çıkması vs. her şey oluyor. İlk baharda Bosch Aerotwin aldım arkaya da öne de sorunsuz kullanıyorum sesten eser yok.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Almışsınız artık yapacak bir şey yok. Daha önce ben alma gafletinde bulundum belli bir süre sonra sürtünme gıcırtı lastik çıkması vs. her şey oluyor. İlk baharda Bosch Aerotwin aldım arkaya da öne de sorunsuz kullanıyorum sesten eser yok.
Bir yerine taksaydık yorum yapardık nitekim bagajda duruyor . Şuan üzerinde valeo var camı buğlu bırakıyor

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Biraz uğraşınca çıkardım silecegi ama yeni silecek olmadı bizim silecek kolu çengel gibi olduğundan uymadı.Geri yolladim [emoji20]

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Silecek leri nasıl söktünüz . Silecegi servis moda alamıyorum onun içinde silecek kolu yukarı kalkmiyor

Hiç servis moduna almaya gerek yok hafif camdan ayırın , camdaki silecek koluna göre sileceği sol uç aşağıya bakacak şekilde çevirin,camdaki silecek kolundaki önden baktığınızda sağ alt tarafta iki taraflı tırnak var işaretli zaten onları sıkıp ,sileceği sağa doğru çekin ,kanca u şeklinde olduğundan sürücü tarafına doğru çekiyoruz ikisi içinde geçerli.Aynı şekilde takıyoruz.

Daha önce clio da bosh vardı 10 para etmez hem sesli hem iz bırakıyordu ,bundan önce kangoo da valeo vardı ama geçen yaz eridi gitti.2009 olanında hala orijinal olanları duruyor hem sessiz hem iz bırakmıyor ,servis onlara 110Tl diyor :)

Bosch zaten valeo ya yaptırıyormuş silecekleri..

RBW iyi.

Benim aldığımda mağaza hepsi burada idi ve arka kısımda kangoo 2009 ve Citan yazısı vardı.Bizimkilere uydu :)

avukat1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bosch da bildiğim kadarıyla 3 çeşit var, genelde büyük marketlerde satılan ucuz olan 10 15 tl lik, aeroeco ve aerotwin var. Fiyatta ve kalite de ona göre. nisan yada mayısta değiştirdim hala ilk günkü gibi sorun yaşatmadı şükür.