Yeni Opel Combo yada Doblo

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün tesadüfen yolda gördüm. doblo sandım opel amblemini görünce şaşırdım, ne ara çıkarmışlar:)

Son düzenleme:

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çoktan çıktı opel kombo doblo kasasında opel traffic gibi bide opel vivaro vardı birebir araçlar

memo_16

Bilgi Girilmemiş
1 ay önce bende görmüştüm çok şaşırmıştım, bu opel niye böyle tasarımlarını kopyalayıcılıkla yapıyor, ortak üretim desek ee o zaman bu adamların kendi başlarına yaptıkları otomobil sayısı çok az :D

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben sevmıyorum bu hertarafı aynı logosu farklı ortak uretımlerı kendı tasarımını yap kardesım doblonun bu kasası zaten bı rezalet bana gore opelde yapmıs

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ortak üretim araçlar firmalara güçlü bir kazanç sağlıyor, ülkemiz de de başarı ile ilerleyen bir planlama.
Şu an bu segmentin en iyisi kim ne derse desin Citroen Berlingo Multispace Selection Full.
5 tane marka gezdim, böyle ferah ve radikal bir araç görmedim.

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Çalıştığım Yerde Hem Doblo Hem Combo Var Sadece Amblem Farklı İçi Dışı Aynı Sadece Amblemi Değiştir Alsana Opel Yada Fiat Peugeot Ve Citroen İçinde Aynı Kavram Geçerli Özellikle Berlingo Ve Partner Modellerinde

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ortak üretim araçlar firmalara güçlü bir kazanç sağlıyor, ülkemiz de de başarı ile ilerleyen bir planlama.
Şu an bu segmentin en iyisi kim ne derse desin Citroen Berlingo Multispace Selection Full.
5 tane marka gezdim, böyle ferah ve radikal bir araç görmedim.

Katılıyorum berlingo dış görünüm olarakta çoğundan iyi duruyor.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi