Yine Oo :) ( 32 HR 034 )

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun güzel bir sonuç uyumlu olmuş buralara bakınca araba alasım geliyor sonra düşünüp vazgeçiyorum şuan arabaya ihtiyacım yok olunca çok şükür fluence emrimize amade :D

c3ngiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
80 lik zımpara aldım gri sprey boya aldım ve parlak astar aldım akşama kolları sıvıcaz inş güzel bir çalışma olur resimlerini çekip koyarım bende inşallah

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
80 lik zımpara aldım gri sprey boya aldım ve parlak astar aldım akşama kolları sıvıcaz inş güzel bir çalışma olur resimlerini çekip koyarım bende inşallah

Çalışmalarının resimlerini bekliyoruz Cengiz. Ayrı bir konu açarsan senin için daha iyi olur. Mümkünse demontaj resimlerini de ekleyiver olur mu? Bakarsın bizde uygulamaya kalkarız.;)

c3ngiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çalışmalarının resimlerini bekliyoruz Cengiz. Ayrı bir konu açarsan senin için daha iyi olur. Mümkünse demontaj resimlerini de ekleyiver olur mu? Bakarsın bizde uygulamaya kalkarız.;)

tabikide hakkı akşama hepsini yapıcam inşallah sökerken takarken

berkay43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cok güzel olmuş eline sağlık yalnız arka kollarda soyulmuş oralaradaa bi are düşün abi :eyv

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cok güzel olmuş eline sağlık yalnız arka kollarda soyulmuş oralaradaa bi are düşün abi :eyv

Sokmek için ugrasmamak , o kötü görüntüyü biraz olsun ortadan kaldırmak için sadece üst kisimlari yaptım yakında farklı bir plan ile karsinizda olacagım :eyv :eyv

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Sokmek için ugrasmamak , o kötü görüntüyü biraz olsun ortadan kaldırmak için sadece üst kisimlari yaptım yakında farklı bir plan ile karsinizda olacagım :eyv :eyv

senin planların hiç bitmiyor zaten tayfun 2 günde bir 32 HR 034 32 HR 034 hehe maşallah kardeşim aracına özeniyorsun merakla bekliyoruz :kahve

emrhn

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Bu kollardaki soyulmalar benımde cok kafama takılıyordu. Karbon kaplamış babam ama pek guzel durmamış :) En iyisi söküp boyamakmış. Gerçekten çok güzel ve orjinal bişey olmuş :eyv

• Beğen
Tepkiler: ByTyFn