ZLZ Coupe Satılık Yeni Sahibini Bekliyor

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yav nakit düşünmüyorum takas olacak be Ayberk. Şu B1 işi çıktı hanım 1-2 ay daha bin hevesini alda otomatik bakalım artık bende kullanayım istiyor. Oda haklı kokuyor bundan. 1.4 RXT otomatik düşünüyorum veya Corsa otomatik olacak. Aklınızda olsun motor mekaniği temiz bi clio bakınıyorum.

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geç kadım arabayı almasaydık gösterirdim anneme :p hayırlı olsun abi yengemize clio night&day yakışır bence:eyv

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
O kadar param olsa renoya değil mercedes e bindiririm onu sonuna kadar hak ediyor gözümde ama maalesef eldeki imkanlara göre hareket edeceğiz.

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yav nakit düşünmüyorum takas olacak be Ayberk. Şu B1 işi çıktı hanım 1-2 ay daha bin hevesini alda otomatik bakalım artık bende kullanayım istiyor. Oda haklı kokuyor bundan. 1.4 RXT otomatik düşünüyorum veya Corsa otomatik olacak. Aklınızda olsun motor mekaniği temiz bi clio bakınıyorum.

alıştıramadınmı pulat zlz ye :)yengen rs ten başkasına binmem diyor :D onada birkaç ay sonra clio 3 rs mi alsamda benim yakamı bir bıraksa saa rahat rahat ilgiensemmi acaba :d

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
alıştıramadınmı pulat zlz ye :)yengen rs ten başkasına binmem diyor :D onada birkaç ay sonra clio 3 rs mi alsamda benim yakamı bir bıraksa saa rahat rahat ilgiensemmi acaba :d

Abi ne yaptımsa yok deri döşemeler hoşuna gidiyordu siyahtan yaptım, boyası kötüydü yaptım ettim ama yok 2 kez kullandırmayı denedim az birazcık gazı kaçırınca patinaja düştü ve film koptu abi :) Keşke bizim hatunda bana RS al dese nasıl kudururdum varya hehe

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gökhan abi takasa çok zor denk gelir cliosu corsası olucak otomatik ve güzel olucak adam F7Rla takas edicek.Bence nakit satıp istediğin arabayı daha rahat alırsın abi

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi ne yaptımsa yok deri döşemeler hoşuna gidiyordu siyahtan yaptım, boyası kötüydü yaptım ettim ama yok 2 kez kullandırmayı denedim az birazcık gazı kaçırınca patinaja düştü ve film koptu abi :) Keşke bizim hatunda bana RS al dese nasıl kudururdum varya hehe

birde kırmızı olacakmış :D bakalım kısmet belki alırız :D sonra rolle ailece çıkarız artık hehe

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nakitte de yaptığım ettiğim onca şeyi yok saymaya çalışıyor adamlar. Git 11-12 ye site dolu onlardan al deyip tersliyorum soranlarıda. O paralara vereceğime sıkarım para biriktirip öyle alırım otomatiği o da rahat bi 3 sene alır.