ZMM Clio Uyandı

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
inanç çorlu ya gidiyoruz başka kuluplerde geliyor baya büyük bir organizasyon ( bu pazar :) )

Inferno

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
inanç çorlu ya gidiyoruz başka kuluplerde geliyor baya büyük bir organizasyon ( bu pazar :) )

bende gelmek istiyorum ama bu ay bütün pazarlarda mesaideyim :(

Black_Pearl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.6 16V clio sport var bende. bir dahaki buluşma ne zaman bilmiyorum daha doğrusu buluşma konu başlığı bana çok karışık geldiği için takip edemiyorum o yüzden haberim yok. buluşma olması önemli değil fırsatın olduğunda sadece 2 arabada olsa olur :)

nerde otuyosunuz corluda bı bulusma var onu soylemek ıstedım

Inferno

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nerde otuyosunuz corluda bı bulusma var onu soylemek ıstedım

tamam anladım :) uykusuz olunca insanın gözü kapanıyo gözünün önündeki bannerı bile göremiyo demekki :)

Gelmek istiyorumda çalışıyorum o gün.

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya abi şu arabayı bana ver 1 haftalığına şu maçkaya gidim bir kaç kız avlim şu aracınla bizim araçla gitcemde peder vermiyor para ki güzel bir şeyler yapim araca :)

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sana bi araba buldum kalkman için. F7R ile denemek sağlıklı sonuç vermez gene de deneyelim dersen tabi ki seve seve. Bahsettiğim araç Fiat bravo 1.6 16v 105 hp. Hava filitresi, kat ve orta susturucu iptali, 15" ofsetli jantları dışında zır stock. Daha sahibiyle görüşmedim gerçi ama oda benim gibi pek geri vitesi yoktur. Daha önce benim megane 2 ile denemiştik ve feci hüsrana uğratmıştı beni :)

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sana bi araba buldum kalkman için. F7R ile denemek sağlıklı sonuç vermez gene de deneyelim dersen tabi ki seve seve. Bahsettiğim araç Fiat bravo 1.6 16v 105 hp. Hava filitresi, kat ve orta susturucu iptali, 15" ofsetli jantları dışında zır stock. Daha sahibiyle görüşmedim gerçi ama oda benim gibi pek geri vitesi yoktur. Daha önce benim megane 2 ile denemiştik ve feci hüsrana uğratmıştı beni :)

Abi bravo aynı speclerde bi clioya kesinlikle rakip olamıycak bi araç.Clionun rahat arkasında kalır.Benim zamanında denemişliğim vardı :)