Kocaeli Ernaz Renault Servisinde R Link 2 Bluetooth (Android 6.0) Güncelleme Sorunu

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Umarım sorununuz kısa sürede çözülür. Hayırlı günler dilerim.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence olay renault tan değil samsung dan kaynaklanıyor 5 para etmez bir marka bende eskiden samsung galaxy vardı aptal saptal bağlantı sorunları yaşıyordum sony xperia ya geçtim rahat ettim ayrıca arkadaşımda da xperia c5 ultra var ve kadjar da sorunsuz kullanıyor yine kendim megane 3 multimedyamda xperia mın tüm bağlantı özelliklerini sorunsuz kullanıyorum

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Aynı telefon güncellemeden önce bağlanıyordu.Güncelleme sonrası bağlanmıyor.Yani mevzu yazılım.Altı üstü bir yazılım yaması yapacaklar bitecek.

ByDoDo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi büyük geçmiş olsun yazılım konusu çok önemli çok araştırmak lazım. Yalova'da Üçkardeşler Renault servisi var acaba onlar nasıl bir cevap verir.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Abi büyük geçmiş olsun yazılım konusu çok önemli çok araştırmak lazım. Yalova'da Üçkardeşler Renault servisi var acaba onlar nasıl bir cevap verir.
Çok teşekkür ederim kardeşim.Orası aklıma gelmemişti.Oraya da sorayım bakalım ne diyecekler.Sağol.

81081

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şahsi fikrim servisler çoğu teknoloji özürlü

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Şahsi fikrim servisler çoğu teknoloji özürlü
Katılıyorum.:) Defalarca söyledim,Camı değiştirmek için arabayı bırakırken "problem çıkarmak istemiyorum"diye."Simetrik ve iyi işçilikli olmasını istiyorum dedim".İlk görüntü iyi iş çıkarmışlar.Ama Her tarafı yağlı/kirli ellerle tutmuşlar.A sütununun 4 5 yerinde parmak izi vardı.Plastik olsa neyse.Kumaş ve ya benzeri birşeyle kaplı.Sonra kendim temizledim.

Son düzenleme:

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba.
Bugün Renault Genel Merkezinden aradılar.Attığım e-postaya dönüş için aramışlar.Arayan beyefendi çok ilgiliydi.Öncelikle konuyla ilgili yazdıklarım üzerine konuştuk.Talisman da bluetooth bağlantı problemi için R link 2 güncellemesi olduğunu söyledi."Yani Mais Bursa Şubemizin söylediği doğru bilgidir." dedi.Bu güncelleme ile ilgili servis bülteni yayınlamışlar. Ernaz' da bulunan arkadaşlarımızın diğer servislerle aynı seviyeye gelmesi için gerekli düzeltici tedbirleri alacağız ve güncelleme yapacak arkadaşa adım adım ne yapılacağını anlatacağız ya da hatırlatacağız gibi bir şeyler söyledi.Güncellemenin yapılacağını ve bu güncelleme için Ernaz' a tekrar gidip gidemeyeceğimi ve hangi gün müsait olduğumu sordu.Ben Cumartesi günü gitmek istediğimi belirttim.Randevuyu ayarlayıp bana tekrar geri dönüş yapacağını söyledi.Geri döndü ve C.tesi sabah aracımı götürüp güncellemeyi yaptırabileceğimi,güncellemenin yaklaşık 2 saat kadar süreceğini bildirdi.

Başka bir isteğim olup olmadığını sordu.Ben de bu tarz güncellemeler olduğunda forumlardan ve ya kullanıcıların internetteki paylaşımlarından başka yerden bilgi alamadığımızı,aracın ve bizim tüm iletişim bilgilerinin kendileri ya da servislerinde olduğunu ve bu tarz güncellemeler geldiği zaman tarafımıza sms, e-posta ile bildirilmesinin kullanıcılar ve marka açısından faydalı olacağını belirttim.Bir etki yaratmaz muhtemelen ama kullanıcı olarak bir talep bildirdim.Bu tarz talepler arttıkça dikkate alırlar belki.

Sonuç olarak C.tesi günü güncelleme için Ernaz a gideceğim.
Sonucu buradan paylaşırım.

Son düzenleme:

enesusta

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
insallah duzelir sorununuz