Sahi Neden Renault Kullanıyoruz :)

ecaliskan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2006 clio ya 2 sene bindik güzel diye düşünüyorduk ki 2003 honda civic aldık ve arkadaşlar araba gerçekten harikaydı maalesef satmak zorunda kaldık (22 bin tlye alıp 32 bin tlye) sattık ve daha sonrasında 2009 megane 2 aldım tabi ki de bi honda değil ama Türkiye piyasasında kullanım için gayet uygun bir araç.

linebacker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault fiyat ve sunduğu donanım açısından en uygun araba firması olduğundan hepimiz tercih ediyoruz. Ayrıca yakıt tüketimi cimrisi olduğundan ve müşteri kitlesi çok zengin olmadığından tercih ediliyor. Tabi bunları sağlarken bir yandan parça kalitesi olarak geride kalıyor.
urn:li:activity:6444641280084439040

Özellikle B segmentinde (Clio ile) Renault Türkiye'nin 24 ilinde lider konumunda. Ayrıca Dacia grubu da 33 ilde liderlik almış durumda. Yani aslında ülkemizde özellikle B segmenti gibi küçük aile aracı segmentinde Renault ciddi anlamda önde.

41alper41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir sorunum var yardımcı olabilecek varmı acaba :) aracım 2012 model 1.5 dizel manuel megan 3 coupe dynamic paket araç düşük devirde grrrrrr diye ses çıkarıyor mesela kasisten gecerken yavaslıyorum 2. viteste yola devam ederken grrrrrrrrr diye bir ses gelıyor devir yükselince geçiyor ve bu ses motor kaputundan gelmıyor sanki torpidonun ortasından iç kısımdan gelıyor gıbı..

bir diğer sorunumda çift taraflı dijital klimanın bir tarafı buz gibi soğuk üflerken diğer tarafı bir tık daha düşük soğuklukta üflüyor..

ve son sorun :)) kartsız çalıştırma var fakat araca yaklastıgımda elimi kapıya atınca kapılar açılmıyor aractan inip giderken kendisi kitleniyor ama kartın uzerınden açmam gerekıyor acaba kapı kolundaki sensörlerdemı sorun var ..

aracı yeni aldım ve ilk arabam o yuzden bıraz pimpirikliyim sanırım :)) aracı alalı 1 hafta olmadan arkadan vurdular neyseki çok bişe yok insallah nazar çıkmıstır : ))

yardımcı olursanız sevınırım hayırlı geceler herkese.

Sifo38

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aranıza yeni katıldım yıllardır hayalini kurduğum tertemiz bir spring aldım 48 binde benzinli sizce LPG taktırmalıyım?
Haftada 3 gün bineceğim

nevzatt427

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar yeri değil ama bir soru sormak istiyorum. Megane 2 LPG li aracım var ilk çalışmada videodaki ses geliyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Link aşağıda
https://youtu.be/04718_qMZcU

Karaoqlan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar yeri değil ama bir soru sormak istiyorum. Megane 2 LPG li aracım var ilk çalışmada videodaki ses geliyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Link aşağıda
https://youtu.be/04718_qMZcU
Açı kaydırıcı problemi . Triger değişim zamanı geldiyse ikisini bir aradan çıkartabilirsin .

MX4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nevzatt427

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Antalya'da tavsiye edebileceğiniz usta varmı

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Boş ağırlığı 1490 kg olan aracı 5.4 -- 5.5 lt ile şehir içinde gezdirecek motoru olduğu için #Renault u seviyorum
0471990dddb9e9371c8696e9f00e3999.jpg

dacar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kısa ve öz. ekonomik, konforlu.

Kayaozden

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslına bakılırsa tamamen rastlantı gibi görülüyor ama ben severek aldım o ayrı :)