Renault clio 4 rüzgar sorunu yargıtay kararı kesin çözüm

AST

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımızı Renault ankara mais e teslim ettik bilirkişinin O km kıymet takdiri fiyatını ödediler.garantisi devam eden clio cular emsal teşkil edecek raporu watsap üzerinden gönderiyorum numaram 538 633 48 46

Evren81

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 model O km kıymet takdiri fiyatı ne oldu?

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013'de ilk clio 4 icon 1.5 dci aracımı 46bin tlye almıştım umarım 46bin tl teklif etmediler :(

46bin tl üzerinden eflasyonlamı çarpıyorlarki acep sanırım o durumda güzel şöyle 100,000tl civarı para ödemiş olurlar (yılına göre %10-22 arası ortlama % 14 alsak)

hele sıfır araç bedeli ödedilerse dahada süper

AST

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet haklısın 2013 yılında 44 bin tl ye almıştık şuan ise ortalama 93 bin TL bir meblağ çıkıyor tavsiyem vakit kaybetmeden müracaat etmeleri gerekir clio 4 rüzgar sesi sorunu yaşayanlar veya yılda farklı şikayetten ötürü servis raporu olanlar değişim veya parası geri alabilir.

DVi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam ilgi ile okudum yazılanları.. Aynı sorun bende de var.. Servise başka sorundan götürdüğümde bunu da söylemiştim ama bu modellerde hep var diyip bir işlem yapılmadı ve 90-100 üstüne çıkınca yolda hakkaten civ-cuv felaket ötüyor.. 2013 model araç için de işlem yapılabiliyor mu? Sonuçta garantisi filan yok :) Bir de servisten bununla ilgili bir yazı falan almak mı lazım?

DVi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir de sizlerde de var mı aynı sorun, ECO açık iken, araç özellikte sıcakta bekledikten sonra (park yerinde güneşte ise genelde) Start'a basınca genelde çalışır gibi yapıp bir stop yapacak hale gidiyor bazen toplayıp zorla çalışıyor bazen stop edip tekrar marş basıyor bazen de pes edip stop edip kalıyor
tekrar Start'a basmak gerekiyor.. Kaç kez servise götürdüm bu sebepten dolayı, bi türlü çözemediler.. Bu da bi kusur mudur :)

AST

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet güzel karseşim aynı şikayetden ötürü 3 farklı şikayetden ötürü yılda 4 adet servis raporu var ise değişime hak kazandın demektir.

DVi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hmm, bunu bilmiyorum... Gerçi servise götürüyorum ama öyle rapor filan bir yazı almadım.. Yapıldı diyorlar, bakıyorum olmamış, tekrar götürüyorum :)
Hatta birinde bu anket yapılıp puan veriliyor ya, olmadı diye zayıf not vermiştim.. Aradılar, zayıf not vermişiniz o nedenle prim alınamıyor, tekrar getirin dediler :) :)

AST

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Noter kanalı ile götürmek gerekiyor

Hmm, bunu bilmiyorum... Gerçi servise götürüyorum ama öyle rapor filan bir yazı almadım.. Yapıldı diyorlar, bakıyorum olmamış, tekrar götürüyorum :)
Hatta birinde bu anket yapılıp puan veriliyor ya, olmadı diye zayıf not vermiştim.. Aradılar, zayıf not vermişiniz o nedenle prim alınamıyor, tekrar getirin dediler :) :)
servis uzun zamandır 2 yada 3. Raporu vermiyor bu durum karşısında noter huzurunda aracı servise götürmek gerekiyor bilginize

AST

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisin oyalama taktiği taktiklere yenilmeyin sakına aracı servise her götürdüğünüzde şikayete bağlı servis kayıtı müşteriye vermek zorundadır vermiyor ise noter kanalı ile servise götürülebilirsiniz numaram 538 633 4846 dır sizlere emsal teşkil edecek raporu gönderebilirim rapor ilede müracat yapabilir değişim isteyebilirsiniz