Renault clio 4 rüzgar sorunu yargıtay kararı kesin çözüm

AST

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Türkiyenin çeşitli illerinden aranıp insanların sorunlarına yardımcı olmaya çalışıyoruz arayanlar sanki tererrüdde kalıyor veya inanmak istemiyor yargıtay kararını ve bilirkişi kurul raporunu gönderdiğim zaman tekrar arayıp teşekkür ediyorlar ikna oluyorlar telefon numaram yazılı yardımcı olacağım konu olur ise tereddüt etmeden araya bilirsiniz.

AST

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Türkiyenin çeşitli illerinden aranıp insanların sorunlarına yardımcı olmaya çalışıyoruz arayanlar sanki tererrüdde kalıyor veya inanmak istemiyor yargıtay kararını ve bilirkişi kurul raporunu gönderdiğim zaman tekrar arayıp teşekkür ediyorlar ikna oluyorlar telefon numaram yazılı yardımcı olacağım konu olur ise tereddüt etmeden araya bilirsiniz.

AST

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Detaylı bilgi için 0538 633 48 46

AST

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeterli bilgi için telefon numaram 5386334846 dileyen arkadaşlar arayabilir.

AST

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rüzgar sorunu ile takılan arkadaşlar arayabilir 5386334846

AST

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ulaşmak isteyenler her daim ulaşabilir

AST

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çoğu insanlara emsal teşkil edecek yargıtay ilam kararlarını isteyenlere gönderdim isteyenlere göndermeye devam edeceğim

AST

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilirkişi kurul raporunu emsal olarak çoğu insanlara gönderdim göndermeyede devam edeceğim

burakkorull

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Peki ya Garantisi biten araçlar ? Onların günahı nedir ? madem kronik ve teknik bir sorun Komple Piyasan çeksin alsınlar ya da değeri kadar ödeme yapsınlar.sizi de tebrik ederim herkese yardımcı olmaya çalışıyorsunuz emeğinize sağlık.

AST

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki ya Garantisi biten araçlar ? Onların günahı nedir ? madem kronik ve teknik bir sorun Komple Piyasan çeksin alsınlar ya da değeri kadar ödeme yapsınlar.sizi de tebrik ederim herkese yardımcı olmaya çalışıyorsunuz emeğinize sağlık.
Evet haklısın tüketiciyi bilgilendirmektir amacımız fakat bu kadar uzatılıyorki emsal teşkil edecek diye davayı sündürüp duruyorlar mais sündüre dursun yargıtay ilamı ve bilirkişi kurul raporlarını çok kişiyle paylaştım paylaşmaya devam ediyorum sizlerde çevrenizdekilere ilam yaparak tüketicinin bilinçlenmesini sağlarsanız insanlar mutlu olur teşekkürler