Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 32 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Icon multimedya ekran joy a takılır mı?

Teşekkür / Beğen

Alıntı Mr.Clio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım tamda burada hatalısın zaten......

joy araç sahibi anlatığın gibi soket sokete şeklinde icon yada touch medianav takamaz bu yanlış bir bilgi

2012-2015 arası faz lerde çerçeve lazım soket sokete olur eyvallah (çerçeve lazım ama)

2016-2020 arası faz 2ler HİÇBİR ŞEKİLDE SOKET SOKETE OLMAZ! bu oldukça yanlış bir bilgi ve cidden kaçıncı üyemiz bu gibi yönlendirmeler olduğu için yanlışlıkla alıp mağdur oluyor.

faz 2 joyların soketi tamamen farklı ve forumda en az 3-4 konusu resimli anlatımlı var
    Sevgili arkadaşım aracım 2013 fakat benim taktiğin çerçeve ve medianav 2017 ben kulaktan dolma bilgi paylaşmıyorum bizzat uyguladım işlemden bahsediyorum

SM-A307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mr.Clio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı Yalcin92 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşım aracım 2013 fakat benim taktiğin çerçeve ve medianav 2017 ben kulaktan dolma bilgi paylaşmıyorum bizzat uyguladım işlemden bahsediyorum

SM-A307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

anlıyorum ama arkadaşım bende size diyorumki başta yazdığınız tüm joy,touch ve iconlar uyumludur iddiası yanlış...

2012-2016 arası faz 1 joylar sizinde bahsetiğiniz gibi sadece çerçeve ile beraber istediği medianavı takabilir doğru

doğru olmayan kısım 2016 ve üstü model olan faz 2 Joylara 1001 taklada atsanız medianavı işlemsiz takamazsınız.

kablolaması farklı ve uyumsuz ya adaptör gerekecektirki temini çok ama çok zor yada bizzat kesme biçme montaj lehim olacak yani sök tak vs değil uyumluda değil
    Konu Mr.Clio tarafından (1 hafta önce Saat 09:24 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)