Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fluence plastık sesleri ve süspansıyondan gelen sesler ...

AhmetVeysel53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı karacan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracının maşallahı var ahmet. bozuk yolda uzun süre kullanınca ve kapılar çok sert kapatılınca bir iki gün hafif gıcırtı yapıyor sonra kendiliğinden kesiliyor. bende kendimi şanslılar arasında görüyorum
    Aynı köyde 2011 Bussines var birisinde araba dışarı bile gıcırtı veriyor valla öyle hor kullanılmış ki bence bu işler birazda araç sahibine bağlı.

| 53 AN 889 |

R e n a u l t F a n Cl u b ®

Baki Cali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı AhmetVeysel53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı köyde 2011 Bussines var birisinde araba dışarı bile gıcırtı veriyor valla öyle hor kullanılmış ki bence bu işler birazda araç sahibine bağlı.
    Bu olay arac binen kişilerin hayvanligina bagli baska hic biseye degil..

Araci ise koyana kadar gram ses yoktu kapiyi birakiginda kendi otomatik cok rahat bir bicimde de kapanıyordu (sofor kapisi hala oyleyken) diğer yolcu kapilari pat kut kapanıyor arac suan 57 binde 60 bin bakima hem km olarak hem de ay olarak az kaldi. Bu durumlari dile getireceğim hem kapilardan gelen sesleri hem de bu kapilarin yaglanma olayini.
    Muhtemelen hizli kapatılmaktan yağsız kaldi.

Tapatalk programından takla atarak gönderildi.

AhmetVeysel53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Baki Cali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu olay arac binen kişilerin hayvanligina bagli baska hic biseye degil..

Araci ise koyana kadar gram ses yoktu kapiyi birakiginda kendi otomatik cok rahat bir bicimde de kapanıyordu (sofor kapisi hala oyleyken) diğer yolcu kapilari pat kut kapanıyor arac suan 57 binde 60 bin bakima hem km olarak hem de ay olarak az kaldi. Bu durumlari dile getireceğim hem kapilardan gelen sesleri hem de bu kapilarin yaglanma olayini.
    Muhtemelen hizli kapatılmaktan yağsız kaldi.

Tapatalk programından takla atarak gönderildi.
    Evet aracı kullananda bütün iş.

| 53 AN 889 |

R e n a u l t F a n Cl u b ®

Ulusoy61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Kardeş bu sorunlara çözüm bulabildiniz mi

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Sunu farkettim araclardaki donanim farki bizim fluencelerde kapilara net olarak yansimis. Yani icon fluence kapilari cok tok bi sekilde kapanirken joy fluence kapilari bariz sekilde ciliz. Ya kaporta kalinliklarinda fark far ki sanmiyorum o kadar detaya girsinler yada kapi icinde kullanilan pandizot kisminda bi eksiklik var. Veya en aon ihtimal fitiller farkli. Ama net bir fark var.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür / Beğen

Benim aracım 1.5 dci icon+ prestij 2012 model bu sesler benim aracımda da var ön gögüsten gelen sesler ve araç esnediği zaman kağılardan gelen sesler, bunlar kullanılan parçalardan kaynaklı diye düşünüyorum ön gögüs için, kapılardaki esneme sesi de fitillerin eskimesiyle alakalı olmalı okuduğum yerlere dayanarak, er.tansel arkadaşım senin değindiğin konuyada şöyle söyliyim kullanılan fitillerin daha fazla oluşumdan kaynaklı olsa gerek kapı sesi tokluğu çünkü bizde birde aracın bussines olan modeli var ve onunla icon olan aracım arasındaki fitiller arasında farklılık ve fazlalık var cidden bu durum çok fark ediyor. Ben imkanım olduğunda kapı fitillerimi değiştireceğim bir değişiklik olursa seste tekrar yazı yazarım, herkese iyi günler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)