Fluence plastık sesleri ve süspansıyondan gelen sesler ...

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
diş seviyesi iyi olabilir ama tavsiye edilen kullanım km sini yakalamak üzeresiniz (5yıl yada 50bin km). lastik araştırmanın vakti yaklaşmış gibi

beyto52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
karacan bey bu 2. lastıklerım dger orjınal lastıklerımı 33 bın km de degıstırdım ve aynı fabrıka ustundekı lastıkden aldım bırostone 4 lastıgıde su anda aracım 48500 km de ve sesler gerçekten çıldırtıyo ..

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
karacan bey bu 2. lastıklerım dger orjınal lastıklerımı 33 bın km de degıstırdım ve aynı fabrıka ustundekı lastıkden aldım bırostone 4 lastıgıde su anda aracım 48500 km de ve sesler gerçekten çıldırtıyo ..

Bir yerde bridgestone turanza lastiklerin sert ve ses yaptigini okumuştum ancak suan kendi aracomda da turanza er300 var ama ben sikayetci degilim..

Tapatalk programından takla atarak gönderildi.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

hiç değişmediğini sanmıştım lastiklerin yeni. turanza sert olduğundan lastik kaynaklı biraz ses yapabilir ama bahsi geçen tüm seslerden sorumlu olamaz. olasılıklar içinde bulunabileceklerinden mekanik aksamlara tümden bakılsın (ön takımlar, amortisör ve takozları, motor kulakları) sağlamlarsa plastik aksam üstünde yoğunlaşılır

Nothing

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Amortisör takozlarını baktılarmı sizin aracınızda ben yeni değiştirdim kasislerden geçerken lakırtı yapıyordu özelliklede bozuk yolda dönüş yaparken şu anda hiç ses yok.

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Amortisör kuleleri kapı ayarları vb benzeri kısımlardan gelebilir yetkili servise gidip cotech ile teste çıkabilirsiniz

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Direksiyon kutusu olmasin :)

drmgedikbas

Mete Gedikbaş
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
50binde lastikler değişiyor mu harbiden yaa. Benim şu anda 4 mevsimlerle 30bin oldu bu yazın sonunda kışları takarken değiştirecez mi yani :)

Hocam o bozuk yollarda ki sesler direksiyon kutusu probleminden olmuştu benim capturda ona da baktırabilirsiniz

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
50binde lastikler değişiyor mu harbiden yaa. Benim şu anda 4 mevsimlerle 30bin oldu bu yazın sonunda kışları takarken değiştirecez mi yani :)

Hocam o bozuk yollarda ki sesler direksiyon kutusu probleminden olmuştu benim capturda ona da baktırabilirsiniz
Suan ben o problemi yasiyorum. Aracin garantiside yok. 2500 tl istiyorlar:S

beyto52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
amatisor kuleleri ve takozlarından buyuk ıhtımalle kpı ayarlarını ve gergileri tekrar garantıden degıstırme talebınde bulunacagım test surusude yapacagım vermiş oldugunuz bılgıler için teşekkr ederim .