2004-2009 Scenic Özellikleri ve Donanimları

NecdetKandemir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba aranıza yeni katıldım. Yaklaşık 1 aydır forumunuzu olabildiğince takip etmeye scenic ile ilgili olabildiğince bilgi edinmeye çalıştım. Aracın daha almadan hastası oldum diyebiliriz bu zamana kadar nasıl hiç dikkatimi çekmedi hayret ediyorum. şu aralar maksimum 37,500 tl olacak şekilde scenic 2 arıyorum ancak otomatik vites olması şart. temiz bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz var mıdır yada yardımcı olabilir misiniz ? bir de 410530708 sahibinden de ki bu araç ile ilgili görüşleriniz nelerdir. bana iyi gibi geldi ancak sizin kadar tecrübeli değilim düşüncelerinizi alabilir miyim?

Sinan10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bende yeni aldım 2006 exception 1.6 yazıyor ruhsata fakat reno mais sordum kayıtlarında Privilege görünüyor bana belge gönderdiler trafik gidip değişecem size sormak istediğim şey benim arabamda bluetooth telefon desteği varmı varsa nasıl aktif edip kullanacam şimdiden teşekkürler

omrumgonlum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,2005 model 1.9 DCİ 7 KOLTUK aracım satılıkdır.103.000 kilometrededir.siyah ve çeki demiri ruhsata işlidir.39000 liradır.isteyene vatsap dan resim gönderirim burada nasıl gönderilir bilmiyorum.

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bende yeni aldım 2006 exception 1.6 yazıyor ruhsata fakat reno mais sordum kayıtlarında Privilege görünüyor bana belge gönderdiler trafik gidip değişecem size sormak istediğim şey benim arabamda bluetooth telefon desteği varmı varsa nasıl aktif edip kullanacam şimdiden teşekkürler
Sinan kardeşim ; Parrot un Renault için ürettiği Parrot Ck4160 cihazı orjinal Bluetooth işlevini görüyor ve bu cihaz sadece makyajlı ( faz 2) Scenic 2 lere uygun. Makyajlı kasa 2007 yılının son aylarında başlayıp 2009 yılında bitmiştir. Dolayısıyla aracınız 2006 model ise bu cihaz sizin araca uygun olmayacaktır

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi