Lastik ebatı sorusu

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesekkur ederim . 205 lik alirim o zaman.

81081

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 sport touner aracimizada 205 ebatı taktım hiç bir sıkıntı yok artı olarak sürüş dahada güzelleşti

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Iyice gaza geldim 205 lik alcam insallah.

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3 senedir millete anlatmaya calismakla dilimdr tuy bitti abiler beyler kardesler bir degil iki degil tam 3 aracimda ben bizzat degistirdim be yakitda kayde deger fark yok belki yuzde 2 3 oda varsa ve konforda ciddi fark var. Ben pirelli verde, michelin primacy 3, nokian line, goodyear efficiency performance,Nexen HD Blue plus denedim kimisi sifir kimisi denemelik ikinci elde kimisi meslekdasin aracindandi. Sahsi yorumum tum degerlerde orta ustu performance istiyorsaniz michelin primacy 3, konforun kralo olsun yol tutus ve omur orta olsada olur derseniz acik ara goodyear, parasina gore micheline yakin ama fiyat anlaminda daha iyi olsun derseniz Nexen yada Falken ziex 914

mıcmac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şuan aynı araca 205 55 16 lastikler kullanıyorum tavsiye çin mesaj atabilirsin kardeşim

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun itibariyle 205 55 16 goodyear effiencygrip performance 4 kanalli olan tip polonya uretimi taktirdim.uzerindeki conti 5 lere gore daha sessiz daha yumusak ve ziplamasi daha az.tavsiye ederim.cok sukur.fikirleriniz icin tesekkurler.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bugun itibariyle 205 55 16 goodyear effiencygrip performance 4 kanalli olan tip polonya uretimi taktirdim.uzerindeki conti 5 lere gore daha sessiz daha yumusak ve ziplamasi daha az.tavsiye ederim.cok sukur.fikirleriniz icin tesekkurler.
Hayırlı olsun.Kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rica ederim kardesim gule gule saglicakikla kullan insallah kazasiz belasiz. Su an o lastik daha esnemedi sen bir 400 500km gecsin birde ozmn gor birde onu 32 arkayi 29nbas yeter bunlar bir tik daha hacimli oluncabicinde bi basincla orijinal lastige oranla daha fazla hava tutcaklar.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tskler.birde lastikci on arka 32 basti hic ses etmedim kendim dediginiz gibi havalari ayarliycam daha.bir isi yapip da o isin cahilinolanlardan nefret ediyorum.lastik ararken nelerine rastladim bir bilseniz anlatmaya satirlar yetmez.neyse ki cok sukur istedigim oldu.

1.4 RXT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba.Benimde 1.2 joy aracımda 185/65/15 ebatlarında lastik var.Lastikleri yakın zamanda değiştirecem.bu ebat yerine 195/65/15 lastik taktırsam artısı eksisi ne olur aceba?