Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Renault Megane 2016 1.5 dci 110 hp Maximum hız deneyen oldumu?

Befe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı Erdoğan Saka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gazın altında bir tuş bulamadım ama gaza sonuna kadar basınca tık sesi geliyor ve gaz çok az bir kademe daha iniyor kastettiğiniz o olabilir mi acaba? Hareket halinde denemedim ama elimle baktım.

Erdoğan Saka
    Evet gaza sonuna kadar bastıktan sonra biraz daha basabiliyorsunuz.O kickdown süvicidir.

2. Teşekkür Erdoğan Saka Mesaja Teşekkür Etti.
    volki72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    197 gordum ve viraj geldi yavasladim.daha giderdi.hic bir zorlanma da olmadi

4. Teşekkür Erdoğan Saka Mesaja Teşekkür Etti.
    Oknlksy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    190 gördüm. Vw golf ile takıştık kalkışta beni geçti 100 den sonra yakalayamadı.

6. Teşekkür Erdoğan Saka Mesaja Teşekkür Etti.

Teşekkür / Beğen
    Ben 187 gördüm Bursa otobanında İzmir'e giderken gördüm ve araba şaşırtıcı şekilde güven verdi.

Ya şimdi insanlar şaşıracak ama ben arabayla ilgisi olan adam değilimdir ömrümde arabalarımın hiçbirini kendim yıkamadım ama bu arabamın kendi şampuanı bile var süngeri var ayna, dış ve iç bezi var ben bu arabamı gerçekten aşırı seviyorum umarım herkesin gönlünce olur herkes istediği arabaya kavuşur ancak benim gibi Reanult sevmeyen adam Megane IV'e aşık oldu daha ne diyeyim.

Teşekkür / Beğen
    Arkadaşlar birde adaptif cruise controllu bir megane 4 sürün arabadan inmek istemiyeceksiniz.

BaselTuning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Son hıza teşvik etmemek ile birlikte, aynı motora sahip fluence aracım ile yaptığım son hız ve hızlanma videoları aşağıdaki şekilde.

EDC olan fluence ile de 227 km/h gördüm hafif eğimde. düz yolda 220'e kadar çıkabiliyor kısa mesafede.
Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

• Teşekkür ulusoycelal Mesaja Teşekkür Etti.
    adr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Oknlksy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya şimdi insanlar şaşıracak ama ben arabayla ilgisi olan adam değilimdir ömrümde arabalarımın hiçbirini kendim yıkamadım ama bu arabamın kendi şampuanı bile var süngeri var ayna, dış ve iç bezi var ben bu arabamı gerçekten aşırı seviyorum umarım herkesin gönlünce olur herkes istediği arabaya kavuşur ancak benim gibi Reanult sevmeyen adam Megane IV'e aşık oldu daha ne diyeyim.
    Harikasın

Teşekkür / Beğen
    Alıntı BaselTuning Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son hıza teşvik etmemek ile birlikte, aynı motora sahip fluence aracım ile yaptığım son hız ve hızlanma videoları aşağıdaki şekilde.

EDC olan fluence ile de 227 km/h gördüm hafif eğimde. düz yolda 220'e kadar çıkabiliyor kısa mesafede.
    Maşallah at sahibine göre derler

• Teşekkür BaselTuning Mesaja Teşekkür Etti.
    slayerbugs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Bu fluence bi tuhaf araba yaa dun ankara cevre yolunda takildi biri pesime bende laguna 2.0dci stage 1 yazilimli arac var adam resmen bana kafa tuttu aksam trafiginde oyle 190 in ustune pek cikamadik ama ne yaparsam yapayim soyle bi uzuyup gidemedim fluence in yanindan yazilimla deli oluyor arac resmen 2.0 dci a yakin performans gosteriyor kasada hafif oldugundan

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sharkemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı slayerbugs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu fluence bi tuhaf araba yaa dun ankara cevre yolunda takildi biri pesime bende laguna 2.0dci stage 1 yazilimli arac var adam resmen bana kafa tuttu aksam trafiginde oyle 190 in ustune pek cikamadik ama ne yaparsam yapayim soyle bi uzuyup gidemedim fluence in yanindan yazilimla deli oluyor arac resmen 2.0 dci a yakin performans gosteriyor kasada hafif oldugundan

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    kasa hafif değil dci fluence ler 1290 kg oluyor yani megane 4 den 40 kg daha da ağır ancak yol tutuşu biraz problemli ama yine 110 luk edc li fluence ler gerçekten iyi hızlanıyorlar

• Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)