Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 36 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Seramik Kaplama Öneri

ferhat0316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı vanhelcing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocamtümherşeyemibuparayıverdiniz?
    Seramik kaplama, motor koruma, koltuk koruma, öne iki cam filmi.

vanhelcing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Hocam bu dediğiniz yere bugün gittim bana hiç profesyonel bir yer gelmedi. Çok salaş bir yer.. Hiç kontrol yapılmıyor mu buraya..

Teşekkür / Beğen
    Ben gittiğimde baya memnun kalmıştım. Çok iyi karşılandım. Bu yüzden memnuniyetimi dile getirdim. Ama şu bozuk havalarda seramik kaplamada hayal kırıklığı yaşadığımı söyleyebilirim. Ben araç kirlendiğinde bi su tutmaya kirlerin akıp gideceğini umuyordum ama iki sefer tazyikli su tutmama rağmen kirler su ile çıkmıyor illa sabunlama gerekiyor. Ben mi çok yüksek beklenti içine girdim bilemiyorum. Yani ilk günler güzel duruyordu ama şu an sanki yaptırmadan önceki durumdan çok farklı değil. İnşallah sorun sadece bununla kalırda &nbsp;seramik kaplama boyayı korur. Neyseki garantisi var boyada her hangi bir sorun olursa gidip düzeltirme imkanım var. Sizde sizi rahatsız eden konuları yazarsanız iyi olur insanlar yanlış yönlendirilmemiş olur. Sanırım ben iyi ilgiden dolayı bazı şeyleri gözden kaçırmış olabilirim.<br><br>

Befe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Merhaba.Seramik kaplamanın üzeri de kullanılan ürüne bağlı kalmakla birlikte kir ve çamur tutar ve dediğiniz gibi su tutunca maalesef akıp gitmez.Ama basınçlı su ile hortuma göre daha başarılı sonuç alırsınız.Yinede nötr bir şampuanla yıkamak şart.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı Befe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba.Seramik kaplamanın üzeri de kullanılan ürüne bağlı kalmakla birlikte kir ve çamur tutar ve dediğiniz gibi su tutunca maalesef akıp gitmez.Ama basınçlı su ile hortuma göre daha başarılı sonuç alırsınız.Yinede nötr bir şampuanla yıkamak şart.
    Tazyikli suyu derken basınçlı suyu kastettim zaten. Seramik kaplamayı yapan firmada cilalı bi şampuan kullanmamı önerdi fakat ben beklentileri çok yüksek tuttum sanırım.

Befe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Seramik korumayı Ph Nötr şampuanla korumak mümkün.Cilalı şampuan Ph Nötr ise evet bence de kullanılabilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)