Seramik Kaplama Öneri

ayhan1154

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bi onu sormadım işte :))

flamered

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kapı koruma nasıl bi şey? Siz aracı tepretlerden mi aldınız? Kauçuk paspasınız var mı?

ayhan1154

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kapı kenarlarına ince bant atıyolar ama gereksiz bence evet ordan aldım kauçuk dedğiniz şu iç şekline göre olan paspasmı oysa var pazarlık yapanken istemiştim
Kapı koruma nasıl bi şey? Siz aracı tepretlerden mi aldınız? Kauçuk paspasınız var mı?

flamered

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben geçen h sonu clio 1.5 dci edc aldım hiç aklıma da gelmedi. Alev kırmızı 66 bine aldım. Aracı yılbaşından sonra teslim alacağım mtv onlar ödeyeceği için. Benim aklıma gelmeyen ama sizin aracı teslim almadan önce önereceğiniz bir şey var mı?

ayhan1154

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben bundan önce megane 3 almıştım 5 sene önce onda bi paspas parası ittirmişlerdi bana bu sefer erken davrandım araba pazarlığı yaparken istedim tamam dediler :) sen araba parasını verdinmi vermediysen ara sor paspaslar içinde dimi yok derlerse vazgeçerim de bukadar para verip bide paspasamı para vercem de sert yap biraz para vermeden al :)
Ben geçen h sonu clio 1.5 dci edc aldım hiç aklıma da gelmedi. Alev kırmızı 66 bine aldım. Aracı yılbaşından sonra teslim alacağım mtv onlar ödeyeceği için. Benim aklıma gelmeyen ama sizin aracı teslim almadan önce önereceğiniz bir şey var mı?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba, öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun. Benim de 1 ay önce aldığım aracıma serviste boya koruma seramik kaplama falan önerdiler güvenemediğimden ötürü kabul etmedim. Dün itibarı ile Yalova yolunda bulunan ziebarta aracı bıraktım. Seramik kaplama cam filmi ve koltuk koruma yapılacak. Bu gün teslim alıcam sonucu ve fotoğrafları buraya eklerim.
Hayirlı olsun.

flamered

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben öğrendim wetproofmuş. Eğer orada yaptırmaya karar verirsen o paraya yaptırma indirim iste ben düşünücem dedim, siz yabancı değilsiniz dediler 1700 e indiler