Sayfa 26 Toplam 26 Sayfadan BirinciBirinci ... 1623242526
Toplam 253 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 253 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Megane IV HB 1.5 DCi EDC - Gaz pedali arada bir tepkisiz kaliyor

Teşekkür / Beğen

Alıntı Spol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne zaman çıkmış yazılım bir bilgi verdiler mi?
    2018 Haziran'da gelmesi beklenen yazilimmis. Erken gelmiş beklenenden. Bugüne kadar 2018 içinde yazilim attıran varsa mutlaka yeni yazilimdir. Servis sizi çağırmayacak. Siz servise gidin ve talep edin... Böyle bir yazılım gerçekten gelmiş. Bazı servisler yok diyebiliyorlar. Israrcı olun ve başka servislere yönelin.
    Konu ecob59 tarafından ( 2 Gün önce Saat 22:34 ) değiştirilmiştir.

Teşekkür / Beğen
    Merhaba hangi serviste yaptırdınız ? Bende ayın 14.05.2018 de yaptırdım 2018 yazılım olup olmadığını bilmiyorum ilk aldığım gün echo modu kapalıydı deneme yaptım gaz tepkimesi vitese geçisi güzeldi bugün echo modunu almdım yine gaz yemedi
    sizin gittiğiniz servis hangisiyse bende gidip sormak istiyorum.Bu gaz yememesi bazen acayip sinir bozyuor

Alıntı ecob59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2018 Haziran'da gelmesi beklenen yazilimmis. Erken gelmiş beklenenden. Bugüne kadar 2018 içinde yazilim attıran varsa mutlaka yeni yazilimdir. Servis sizi çağırmayacak. Siz servise gidin ve talep edin... Böyle bir yazılım gerçekten gelmiş. Bazı servisler yok diyebiliyorlar. Israrcı olun ve başka servislere yönelin.

Teşekkür / Beğen

Eco mod açıkken gaz yememesi normal. Kapalıyken şayet araç güzel Gaz yiyorsa sorun çözülmüş demektir. Benim gittiğim servis Bursa Renault Mais Ataevler yetkili servis.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (3 kayıtlı ve 2 misafir)

1. ecob59,
  2. TuRKSySTeM,
  3. oktayerguler