Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hararet sorunu

Emre37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı kdrky579 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha once yoktu yag eksiltme son 1 kac gundur var ben yagi da kontrol ettim sogutma suyunuda kontrol ettim birbirine karisma gozlemleyemedim
    Contası yanık araç yağ eksiltmez zaten.En büyük belirtisi yağ kapağını(yağ çubuğu değil) açınca köpürmüş yağ görülmesidir.
    05/16 - 11/17 | RENAULT 19 EUROPA 1.4 RN 1996
    01/18 - ........ | TOYOTA COROLLA 1.4 VVT-İ TERRA SPECİAL A.C. 2001

Levent İNCE
    RedFoX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Bugun arabanin radyatörünü sokup tazzikli su ile yikama yi dusunuyorum contaya baktirdim conta yakmamis dedi usta ama pek de guvenemedim adama belki radyator tikali kirec var belki atar bi umut deneyecem cevaplar icin tesekurler
    Kaynamiş elma sirkesi dök beklet biraz butun kireci pisligi alir

Alıntı Emre37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Contası yanık araç yağ eksiltmez zaten.En büyük belirtisi yağ kapağını(yağ çubuğu değil) açınca köpürmüş yağ görülmesidir.
    Aynen arkadasin dedigi gibi. Hatta buna ek olarak araci 2 3 gün kullanmayin yag cubugunu çekin krem rengi gibi olur yağ.

Teşekkür / Beğen
    Hocam yag kapagini actim hicbir kopurme belirtisi yok yagin rengi acik siyahlasma veya renk degisimi yok

Teşekkür / Beğen
    Bugun ustaya goturdum abi yedek su deposu yukselip fokur fokur ses cikartiyo dedim sen contayi zorlamissin dedi isler bitince gel 550 600 tlye radyatoru sisletir contayi takar taslama yapariz dedi normal mi fiyat bilmiyorum ama conta zorlanmis olsa bunun belirtisi nedir birde arkadaslarin dedigi gibi motorda yaginda renk degisimi yok anlamış değilim cevaplariniz icin tesekur ederim

Emre37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Bugun ustaya goturdum abi yedek su deposu yukselip fokur fokur ses cikartiyo dedim sen contayi zorlamissin dedi isler bitince gel 550 600 tlye radyatoru sisletir contayi takar taslama yapariz dedi normal mi fiyat bilmiyorum ama conta zorlanmis olsa bunun belirtisi nedir birde arkadaslarin dedigi gibi motorda yaginda renk degisimi yok anlamış değilim cevaplariniz icin tesekur ederim
    Usta koparma operasyonu yapıyor olabilir Termostat sorunu olabilir veyahut başka bir sıkıntı.
    Bence contada sıkıntı yok.Ama bir şekilde sonuca bağlamak zorundasın.
    05/16 - 11/17 | RENAULT 19 EUROPA 1.4 RN 1996
    01/18 - ........ | TOYOTA COROLLA 1.4 VVT-İ TERRA SPECİAL A.C. 2001

Teşekkür / Beğen
    Birkac gundur arabada cok sukur bi sorun yok kullaniyorum yag eksikti yag koydum suyunu tamamladim sicaklik yukselmiyor fazla yedek depoda fokurdama da kesildi simdilik kullaniyorum bakalim termostati sokturmustum

Teşekkür / Beğen
    Araci sorunsuz hala kullaniyorum sadece hava filtresini temizleyip kapagini sonuna kadar actim hicbir fokurdama hararet sorunu yok cok sukur

Teşekkür / Beğen
    Arkadaşlar Merhaba Renault 12 tx var bende istanbul trafiğinde dur kalk dur kalk hararet yarıdan yukarıya çıkıyor ama normal giderken sorun yok önden radyatör hava aldığı için ben diyorumki buna bi fan taksak nasıl yaparız ne fanı takabiliriz biliyorsunuz radyatör arası öndende arkadanda bayağa dar

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı INeco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba Renault 12 tx var bende istanbul trafiğinde dur kalk dur kalk hararet yarıdan yukarıya çıkıyor ama normal giderken sorun yok önden radyatör hava aldığı için ben diyorumki buna bi fan taksak nasıl yaparız ne fanı takabiliriz biliyorsunuz radyatör arası öndende arkadanda bayağa dar
    Tofaş fan motoru vardı Flash ımda bayağı iyi soğutuyor
    https://m.n11.com/tetra-tofas-dogan-...E&gclsrc=aw.ds

Teşekkür / Beğen

Araç radyatör ile motor arası dar kardeşim onu denedim olmuyor o ince bir fan lazım bana mekanik pervaneyi söküp onu takacağım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)