Sıfır Km Araç Aldım Hasarlı Ve Komple Boyalı Çıktı.

M-A-S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben basimdan gecenleri anlatayim 10 ay once istanbuldaki bir renault bayisinde 900km de bir sandero buldum sahibinden.com daki fiyati bayiden indirimle sifirini alabilecegim rakamin 1000tl altindaydi 2 de pazarlikla dusursem 3000tl karim olur diye aradim bayiyi ama bayi bana aracin fabrikasyon olarak boya hatasinin oldugunu telefonda soyledi sizinki gibi bir araci satmislar arac geri iade edilmis ve bayi araci tekrar satmaya calisiyordu hatta telefondaki arkadas kendince bana takildi abi sen ankaradan gelene kadar istanbulda bu araba bugun satilir diye.
Gelelim bir baska olaya bir arkadasim sifir km volvo s60 aldi ankarada arkas oto nun verdigi fiyattan 15000tl asagiya mersin bayisinden aldi geldi araci. Arabaya baktim sag arka kapida boya var. Sizin fark ettiginiz gibi kusurlari fark ettim. Boya kalinligini olctuk cikti. Bayi arabayi park ederken duvara surtmus geri boyamis satmis tabi bunuda bizim arkadasa soylemedi. Ciktik gittik geri mersine bayi ile oturduk konustuk bi orta yol bulduk (arabaya 10bin tl lik extra aksesuar taktilar ve kapiyi bayideki baska sifir aracin kapisiyla ogun degistirdiler depomuzuda fullediler) acikcasi kimseye guvenmeyin 2. El arac alirken yasadiginiz gol yeme riski sifir aractada var herzaman. Gecmis olsun sorunu sikintisiz olarak cozersiniz

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maalesef bu şekilde satış yapmak dürüstlüğün göstergesi olmaz.Hasarlı araçlar satılacaksa müşteriye söylenir ve muvafakatname alınır.Fakat bana bırakın söylemeyi dedikleri fiyattan 1 kuruş bile indirim yapmadılar.

AYDINN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok çok geçmiş olsun. Sen 0 araç alıyorum diye seviniyorsun ama karşılaştığın duruma bak. Olacak iş değil. Neredeyse bunlar yüzünden kimseye güvenemez olduk. Bayi bunu yaparsa diğerleri neler yapmaz.

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun bende bu bayiden talisman aldım yakın tarihde ilgilenişleri güzel ama böyle birşey yapmış olmaları yazık kendilerini kötülüyorlar ben hic bakmadım boya vs. Durumuna inşallah benimkindede bir sıkıntı yoktur hatta almadan önce bir tane geldi onda sıkıntı var diye bana vermediler kendileri incelemiş bursadan gelmişti sonra bu geldi bunuda incelediler sonra teslim ettiler bana belkide sizin olaydan sonra böyle bir uygulamaya geçtiler ellerinde yoksa başka bayilerden getirip veriyorlar bizimde haberimiz yoktu demesi ya bundan kaynaklı yada düzenbazlık

M-A-S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun bende bu bayiden talisman aldım yakın tarihde ilgilenişleri güzel ama böyle birşey yapmış olmaları yazık kendilerini kötülüyorlar ben hic bakmadım boya vs. Durumuna inşallah benimkindede bir sıkıntı yoktur hatta almadan önce bir tane geldi onda sıkıntı var diye bana vermediler kendileri incelemiş bursadan gelmişti sonra bu geldi bunuda incelediler sonra teslim ettiler bana belkide sizin olaydan sonra böyle bir uygulamaya geçtiler ellerinde yoksa başka bayilerden getirip veriyorlar bizimde haberimiz yoktu demesi ya bundan kaynaklı yada düzenbazlık

Satış müdürü,biz araçları incelemiyoruz,diyor.Bakın nasıl da inceliyorlarmış,değil mi?

Ayrıca aracınızı inceletmenizi tavsiye ederim. :)

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Satış müdürü,biz araçları incelemiyoruz,diyor.Bakın nasıl da inceliyorlarmış,değil mi?

Ayrıca aracınızı inceletmenizi tavsiye ederim. :)

Gözle detaylı bir inceleme yapmıştım , her hangi birşeyden şüphe duymadım banada böyle yapcak olsalardı önceki aracı verirlerdi diye tahmin ediyorum 1 hafta daha bekledim sonuçta.

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun

M-A-S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gözle detaylı bir inceleme yapmıştım , her hangi birşeyden şüphe duymadım banada böyle yapcak olsalardı önceki aracı verirlerdi diye tahmin ediyorum 1 hafta daha bekledim sonuçta.

Farklı konuşuyorlar,satış müdürü lokal boyanın fabrikada atıldığını iddia ediyor.(çamurluğun yarısı tabancayla atılmış lokal boyalı,fabrika olsa tümünü boyardı)O zaman araçları fabrikadan bayinize geldiğinde kontrol ederek almıyor musunuz?diye soru soruyorum.Biz kontrol etmiyoruz,diyor.

orhang

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mahkeme sorununuzu çözer hocam bayi aklınca 3 maymunu oynuyor. mahkemede öttürürler adamı :D

M-A-S

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mahkeme sorununuzu çözer hocam bayi aklınca 3 maymunu oynuyor. mahkemede öttürürler adamı :D

7 günlük cayma hakkımı kullandım ve ihtarname gönderdim.Ayrıca mais'e şikayet dosyası açıldı.İki taraftan da sıkışacaklar.Öyle böyle bu araç iade olacak.Olmadı en son mahkeme kararıyla olacak.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
reno böyle değildi yahu...alimden zalim, zalimden alim mi doğar derler...öyle bişiler olmuş..

renonun üreticinin, fabrikatörlerinin, türkiye satışı sorumlularının babası iyi de..torunları çakal galiba ))